Meg: První fotka se Stathamem a obřím žralokem

Meg: První fotka se Stathamem a obřím žralokem | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Snímek posunul svoji premiéru.

Původně jsme s katastrofickým snímkem Meg počítali už na jaro, nakonec jej v českých a slovenských kinech uvidíme 9.8. 2018. Nedávno byla zveřejněná první fotka, na které hlavní hrdina v podání Jasona Stathama nepózuje s žádným dalším hercem, ale se samotným obřím žralokem, který je hlavním tahákem celého projektu. Fotka je poněkud nejasná, protože je žralok ve vodě za sklem, ale každopádně ji najdete dole v galerii.

Statham k filmu řekl: „Kdo by se nechtěl dívat na film o největším žralokovi, který kdy existoval? Hraji bývalého námořního kapitána a potápěče a jsem najatý, abych zachránil tým vědců, kteří jsou na dně moře ve výzkumné stanici držení v šachu obřím žralokem. Pak se rozpoutá peklo.“

Režisér Jon Turteltaub dodal: „Představte si to jako slepou uličku evoluce. Naše ryba našla ráj v neprozkoumaném oceánu a teď ji po všem tom čase někdo vyrušil“.

Podle aktuální synopse má film pojednávat o hlubokomořské ponorce z mezinárodního výzkumného programu, která je napadena tvorem, o kterém se léta myslelo, že je vyhynulý. Plavidlo je vyřazeno z provozu a uvízne na dně nejhlubšího příkopu Pacifiku, s posádkou uvězněnou uvnitř. Čas utíká a čínský oceánograf (Winston Chao) najme potápěče Jonase Taylora (Jason Statham), aby zachránil posádku i samotný oceán před nezastavitelnou hrozbou: 22 metrů dlouhým žralokem, známým jako Megalodon. Oceánografova Suyin (Li Bingbing) je nejprve proti, ale pak se sama k Jonasovi přidá. Avšak netuší, že potápěč se už před lety s hrozivou stvůrou jednou potkal. Teď musí překonat svůj strach a nasadit život, aby zachránil všechny uvězněné pod hladinou, což jej postaví ještě jednou tváří v tvář největšímu predátorovi všech dob.

Scénář postupně psali Dean Georgaris a posléze Jon a Erich Hoeberovi. Románovou předlohu napsal Steve Alten. Dále hrají Masi Oka, Cliff Curtis, Rainn Wilson, Ruby Rose, Page Kennedy, Jessica McNamee, Olafur Darri Olafsson, Robert Taylor a Sophia Shya Cai. Režíruje Jon Turteltaub, natáčení začalo na Novém Zélandu a později se produkce přesunula do Číny. Datum české a slovenské premiéry je stanovené na 9.8. 2018.

Zdroj: Empire

Galerie: 2

Meg: První fotka se Stathamem a obřím žralokem | Fandíme filmu Meg: První fotka se Stathamem a obřím žralokem | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest