Coco: Finální trailer láká diváky do kina na rodinnou podívanou

Coco: Finální trailer láká diváky do kina na rodinnou podívanou | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
V pořadí třetí a zároveň poslední ukázka na očekávanou pixarovku Coco se stále snaží přesvědčit diváky o tom, že smrt má i svou světlou stránku.

Před pár dny si první muzikálový kousek od studia Pixar s názvem Coco odbyl slavnostní premiéru v Mexiku. Krátce nato jsme se dočkali další ukázky, která příkladně reprezentuje zaměření marketingové kampaně filmu. Studio se už od prvního traileru snaží rodiče malých dětí ubezpečit, že kostlivci vyobrazení v tomto animovaném filmu se ani zdaleka nepřibližují jejich typickému vzhledu, s jakým se setkáváme v nejrůznějších hororových filmech. Další poznámkou, týkající se všech doposavad vydaných trailerů, je úplná absence mexické hudby, která bude ve filmu široce zastoupena. Tento nešvar částečně napravují zveřejněné půlminutové úseky vybraných skladeb, které si můžete poslechnout dole v playlistu. Ukázka sama o sobě obsahuje řadu nových záběrů, které o něco více poodhalují hlavní zápletku, a pokud vám nevadí se o ději dozvědět více, doporučujeme si přehrát i tři nové klipy. Na ty narazíte ve společném seznamu videí hned vedle zmíněného traileru a osobitého soundtracku.

Coco pojednává o tajných hudebních touhách Miguela, který bydlí v živé, hlučné mexické vesnici, ale pochází z rodiny ševců, která muziku nenávidí. Po generace Riverovi hudbu zakazují, protože věří, že jsou jí prokletí. Miguelův pradědeček opustil před desítkami let svoji ženu, aby následoval svoje sny o vystupování. Jeho žena Imelda (Miguelova prababička) musela převzít odpovědnost nad celou rodinou a od té doby je hudba v rodině Riverových zapovězená.

Miguel však tajně touží po hudební slávě, inspirovaný svým oblíbeným zpěvákem, Ernestem de la Cruzem. Když Miguel zjistí, že má s Ernestem něco společného, pokusí se jej napodobit a přitom náhodou vstupuje do Země mrtvých. V překrásném podsvětí zakrátko Miguel potkává duše svých dlouho mrtvých, ale o nic méně „živých“ předků, včetně prababičky Imeldy. V říši mrtvých se Miguel spojí s přátelským kostlivcem, šprýmařem Hectorem, a společně se vypraví najít de la Cruze, aby si Miguel vysloužil od svých předků požehnání k vystupování a vrátil se do země živých dřív, než čas vyprší.

Režíruje Lee Unkrich, společně se scenáristou Adrianem Molinou. V hlavních rolích hrají Anthony González, Hectora Gael García Bernal, de la Cruze Benjamin Bratt a Renée Victor. Datum české premiéry je stanoveno na 18. ledna 2018, datum slovenské premiéry je stanovené na 4.1.2018.

Coco

22.11.2017 | USA
Komedie, Dobrodružný, Animovaný, Fantasy, Rodinný
Info o filmu

Galerie: 8

Coco: Finální trailer láká diváky do kina na rodinnou podívanou | Fandíme filmu Coco: Finální trailer láká diváky do kina na rodinnou podívanou | Fandíme filmu Coco: Finální trailer láká diváky do kina na rodinnou podívanou | Fandíme filmu Coco: Finální trailer láká diváky do kina na rodinnou podívanou | Fandíme filmu Coco: Finální trailer láká diváky do kina na rodinnou podívanou | Fandíme filmu Coco: Finální trailer láká diváky do kina na rodinnou podívanou | Fandíme filmu Coco: Finální trailer láká diváky do kina na rodinnou podívanou | Fandíme filmu Coco: Finální trailer láká diváky do kina na rodinnou podívanou | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest