Jigsaw: Jestli si nevážíte života, tak si ho nezasloužíte

Jigsaw: Jestli si nevážíte života, tak si ho nezasloužíte | Fandíme filmu
Nejnovější upoutávka rekapituluje dosavadní díly.

Série Saw líčí svoje pasti už od roku 2004. Příští týden uvidíme jakýsi poloviční restart. A právě na nový zářez série momentálně láká propagační kampaň. Nejnovější promo připomíná dosavadní díly série, řeč je o tom, že kdo si života neváží, ten si jej nezaslouží. Nesmysl, že když vás někdo nutí vybírat mezi bolestivým bojem o život a bolestivou smrtí, tak vlastně není vrah, se opět vrací. A na závěr jsou v upoutávce záběry z Jigsaw, příští části ságy, ve které se odkaz mrtvého skládačkového vraha znovu vrací. Bude filosofie opět podobně zvrácená?

Na začátku příběhu se po městě začnou objevovat těla mrtvých obětí, které na první pohled zemřely strašlivou smrtí. Jak vyšetřování pokračuje, důkazy směřují k Johnu Kramerovi (Tobin Bell), tedy vrahovi, který si v původní sérii přezdíval Jigsaw. Jenže jak je to možné? Vždyť Jigsaw je přes deset let mrtvý? Převzal jeho práci nějaký jeho následovník? Či dokonce snad někdo z vyšetřovatelů, kteří byli k případu přiděleni?

Dále hrají Jon Cor, Mandela Van Peebles, Hannah Anderson, Laura Vandervoort, Brittany Allen, Callum Keith Rennie, Matt Passmore, Hannah Emily Anderson, Josiah Black, Shaquan Lewis, Michael Bolsvert a James Gomez. Scénář napsali Josh Stolberg a Pete Goldfinger. Režírují Michael a Peter Spierigovi. Datum české i slovenské premiéry je stanoveno na 26.10. 2017.

Jigsaw

25.10.2017 | USA, Kanada
Krimi, Thriller, Horor, Mysteriózní
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest