Jigsaw rozehrává další hru v prvním traileru

Jigsaw rozehrává další hru v prvním traileru | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Skládačkový vrah se vrací a hromada pastí s ním.

Brutální série Saw se po sedmi letech spánku vrací na podzim zpátky do kin s novým přírůstkem nesoucí název Jigsaw. Po nadějném rozjezdu pastmi prošpikovaná sága nabrala později fluktuační kurz a kdybych měl soudit hned z prvního traileru, tak musím říct, že návštěvu kina asi vynechám a mrzet mě to nebude. Ukázka mě nechává z přísunu čerstvého masa do mlýnku dost chladným a nějak si nedovedu představit, jestli má Saw ještě vůbec co nabídnout. Pro fanoušky, kteří vyrazí na další kolo s neslavným koncem provinilých obětí je tohle jasná povinnost. Někoho možná tenhle díl osloví a sjede předchozí filmy. Ti zbylí třeba budou váhat. 

Na začátku příběhu se po městě začnou objevovat těla mrtvých obětí, které na první pohled zemřely strašlivou smrtí. Jak vyšetřování pokračuje, důkazy směřují k Johnu Kramerovi (Tobin Bell), tedy vrahovi, který si v původní sérii přezdíval Jigsaw. Jenže jak je to možné? Vždyť Jigsaw je přes deset let mrtvý? Převzal jeho práci nějaký jeho následovník? Či dokonce snad někdo z vyšetřovatelů, kteří byli k případu přiděleni?

Dále hrají Jon Cor, Mandela Van Peebles, Hannah Anderson, Laura Vandervoort, Brittany Allen, Callum Keith Rennie, Matt Passmore, Hannah Emily Anderson, Josiah Black, Shaquan Lewis, Michael Bolsvert a James Gomez. Scénář napsali Josh Stolberg a Pete Goldfinger. Režírují Michael a Peter Spierigovi. Datum české i slovenské premiéry je stanoveno na 26.10. 2017.

Zdroj obrázků: Comingsoon

Jigsaw

25.10.2017 | USA, Kanada
Krimi, Thriller, Horor, Mysteriózní
Info o filmu

Galerie: 2

Jigsaw rozehrává další hru v prvním traileru | Fandíme filmu Jigsaw rozehrává další hru v prvním traileru | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest