Spider-Man: Homecoming: Vlastnosti kostýmu a Supovy začátky

Spider-Man: Homecoming: Vlastnosti kostýmu a Supovy začátky | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Dvě nové upoutávky se zaměřily na Spider-Manův oblek a na začátky záporáka Vulturea.

Objevily se další dvě upoutávky na Spider-Mana: Homecoming. Jedna se soustředí na možnosti nového obleku a Spider-Mana v akci. Zajímavé je, že upoutávka zmiňuje, že má Peterův (Tom Holland) kostým 78 variací, jak vystřelovat síť, zatímco ve starším traileru zaznělo, že je jich přes pět set. Druhé video pak ukazuje, jak začínal padouch Vulture (Michael Keaton) se svou zálibou v mimozemské a Avengerské technologii. Třetí je jen taková krátká legrácka, která se soustředí na Starka (Robert Downey Jr.) a Happyho (Jon Favreau).

Jestli máte pocit, že už toho z reklamní kampaně víte o filmu až příliš, tak nejste daleko od pravdy. Čerstvě byl zveřejněný tracklist filmového soundtracku a aniž bychom nějak spoilerovali, tak je třeba říct, že mnoho překvapení na nás v Homecomingu nečeká. Pokud jste četli synopsi, viděli pár fotek a trailerů, tak zhruba tušíte, jak se bude film klikatit. Tu a tam jde vyčíst z tracklistu nějakou další drobnost, ale z většiny pasáží už jsme alespoň kousek viděli. V tomhle ohledu rozhodně byli sympatičtější Strážci Galaxie 2, kteří si v marketingu vystačili převážně s úvodními pasážemi filmu a zbytek si nechali až do kina.

Mladý Peter Parker / Spider-Man (Tom Holland), který velkolepým způsobem debutoval ve filmu Captain America: Občanská válka, se ve snímku Spider-Man: Homecoming začíná více sbližovat se svou nově získanou identitou pavoučího superhrdiny. Peter, nadšený ze svých zážitků s Avengers, se vrací domů, kde žije se svou tetou May (Marisa Tomei) pod bedlivým dohledem svého nového učitele Tonyho Starka (Robert Downey Jr.). Peter se snaží vrátit ke svému běžnému životu - což mu komplikuje touha dokázat, že by Spider-Man mohl konat mnohem větší skutky, než kterých se zatím odvážil - ale když se objevuje nový padouch Vulture (Michael Keaton), ocitá se v ohrožení vše, co je pro Petera skutečně důležité

Dále hrají Jacob Batalon, Donald Glover, Hannibal Buress, Jon Favreau, Laura Harrier, Martin Starr, Logan Marshall-Green a Tony Revolori. Režíruje Jon Watts, scénář napsali John Francis Daley a Jonathan M. Goldstein. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 6.7. 2017.

Spider-Man: Homecoming

07.07.2017 | USA, Německo
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 2

Spider-Man: Homecoming: Vlastnosti kostýmu a Supovy začátky | Fandíme filmu Spider-Man: Homecoming: Vlastnosti kostýmu a Supovy začátky | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest