Aquaman: Amber Heard jako sexy Mera na první fotce

Aquaman: Amber Heard jako sexy Mera na první fotce | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
První fotka z Aquamana hýří barvami. AKTUALIZOVÁNO

AKTUALIZACE: Amber Heard sdílela ještě jednu fotku s Merou.

Amber Heard jsme jako Aquamanovu manželku Meru mohli vidět už na fotce z Justice League. Teď je tu na první fotce z Aquamana, a jak můžete vidět dole v galerii, rozdíl je patrný na první pohled. Zatímco fotka z Justice League se nese v klasickém tlumeném podání Snyderových filmů, verze Jamese Wana doslova září barvami. A to je přesně to, co podle mě do akční šílenosti o podmořských supermanech patří. Tady bude veškeré odlehčování hodně potřeba. Vedle sytých barev je také vidět, že má Mera buď nový kostým (proč ne, oba filmy se mohou klidně odehrávat s výrazným časovým odstupem) nebo má na sobě v Justice League brnění a tohle je pouze spodní oděv. Fotku sdílel na svém Twitteru režisér James Wan. K fotkám přidáváme ještě artworky, které jsou také z Justice League.

V komiksech je Aquaman známý pod občanským jménem Arthur Curry, je synem lidského strážce majáku a šlechtičny z Atlantidy, bájné podvodní říše obývané mořským národem s nadlidskými silami. Díky královské krvi a dvojímu původu získává Arthur během dospívání schopnosti, které Atlanťany dokonce převyšují. Je dokonalý plavec, dokáže dýchat pod vodou a ovládat vodní živočichy. Díky dlouhým pobytům v hlubinách je zvyklý odolávat obrovským tlakům, takže je jeho tělo jen těžko zranitelné a vládne silou, která se blíží nejmocnějším superhrdinům v DC Universe.

Jeho trojzubec je mocná magická zbraň, která dovede zranit i ty nejmocnější protivníky. Na druhou stranu Aquaman při pobytu na souši postupně slábne a vždycky patřil mezi vysmívané hrdiny, díky nepraktickým schopnostem (komunikace s vodními tvory) a tak trochu zženštilému vzhledu. Moderní komiksy z něj však udělaly ošlehaného mořského vlka s harpunou místo useknuté ruky a složitou, zajímavou osobnost, která má komplexy z toho, že ji veřejnost nebere vážně. Kromě toho, že se Arthur stává během života králem Atlantidy a sedmi oceánů, je také jedním ze zakládajících členů Justice League. Aquamana ztvární Jason Momoa, jeho ženu Meru Amber Heard, dvorního rádce Vulka Willem Dafoe, záporáka Ocean Mastera Patrick Wilson. Režíruje James Wan, film má premiéru naplánovanou na 21.12. 2018.

Zdroje: Amber Heard, James Wan

Aquaman

21.12.2018 | USA, Austrálie
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 6

Aquaman: Amber Heard jako sexy Mera na první fotce | Fandíme filmu Aquaman: Amber Heard jako sexy Mera na první fotce | Fandíme filmu Aquaman: Amber Heard jako sexy Mera na první fotce | Fandíme filmu Aquaman: Amber Heard jako sexy Mera na první fotce | Fandíme filmu Aquaman: Amber Heard jako sexy Mera na první fotce | Fandíme filmu Aquaman: Amber Heard jako sexy Mera na první fotce | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest