Justice League tento týden přinese velké oficiální odhalení

Justice League tento týden přinese velké oficiální odhalení | Fandíme filmu Zobrazit další 1 obrázek
K tomu fotky J.K. Simmonse jako nabušeného komisaře Gordona a potíže Amber Heard, alias Mery.

Američtí filmoví novináři se byli podívat na natáčení Justice League a nenápadně na sociálních sítích začínají mluvit o tom, že film odhalí něco velkého. Máme čekat opravdu hodně informací. Můžeme jen spekulovat o tom, co přesně nám Warner za dva dny odhalí, nicméně hodina H nastane v úterý v 15:00 středoevropského času. Na jakákoliv odhalení je docela brzy, zvlášť když je za dveřmi Comic-Con, kde by mělo studio k podobným odhalením prostor, tak budeme napjatě očekávat, co se na nás vlastně chystá. Po vlažném přijetí Batman v Superman se studio jistě bude snažit udělat už od začátku co nejlepší dojem. 

Než se slibovaného překvápka dočkáme, přikládáme do galerie alespoň několik fotek J.K. Simmonse, jehož verze komisaře Gordona zjevně nebude žádná pápěrka. Pravým opakem Simmonse je podle bulvárního magazínu TMZ Amber Heard. Ta údajně následkem stresu z veřejně propíraného rozpadu manželství s Johnnym Deppem hodně zhubla, a tak bylo odložené zkoušení a upravování kostýmu, kterého se herečka měla v současnosti zúčastnit. Producenti se prý domnívají, že v současném stavu není připravená předstoupit před kamery. Zda a jak daná situace ovlivní další natáčení, není zřejmé. Připomínáme, že Heard ve filmu hraje Aquamanovu družku Meru.

Justice League režíruje Zack Snyder, podle scénáře Chrise Terria. Hrají Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Amy Adams, Jason Momoa, Ray Fisher, Amber Heard, Ezra Miller, Jeremy Irons, J.K. Simmons a Willem Dafoe. České a slovenské datum premiéry je stanoveno na 16.11. 2017.

Zdroje: SHH, Aaron Williamson

Justice League

17.11.2017 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 2

Justice League tento týden přinese velké oficiální odhalení | Fandíme filmu Justice League tento týden přinese velké oficiální odhalení | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest