Aquaman: Kdy a kde se bude točit

Aquaman: Kdy a kde se bude točit | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Nejlepší akční scéna čeká na krále všech moří paradoxně na souši. Jeho manželka už se chystá.

Nejprve britský Daily Mail uvedl, že se Aquaman bude točit v Británii od začátku příštího roku, ve stejných ateliérech, kde se točí Justice League. To zní rozumně, ale článek zároveň tvrdí, že se Justice League začne točit koncem letošního roku. Což samozřejmě není pravda, Justice League už se dávno točí. Pokud se jedná o překlep a server se snažil říct, že v té době natáčení skončí, tak to už zní uvěřitelněji. Australský Daily Telegraph kontruje s tím, že se Aquaman bude točit v Austrálii a začne se točit letos před Vánoci.

Tak či tak to vypadá, že natáčení začne zhruba na přelomu roku, takže scenáristé pořád ještě mají relativně dost času. Will Beall totiž potvrdil, že společně s režisérem Jamesem Wanem a šéfem DC Filmu Geoffem Johnsem na scénáři stále ještě pracují. Jinak Beall nemohl prozradit nic moc konkrétního, pouze tolik, že ve filmu budou jak akční scény ve vodě, tak i na souši a ty na souši patří k tomu nejlepšímu, co ve filmu uvidíme.

V Londýně, kde se momentálně točí Justice League, už je konečně také Amber Heard, která v obou filmech hraje Aquamanovu družku Meru. Nad její účastí panovaly určité drobné nejasnosti, kvůli problémům, které zažívá v osobním životě (prochází bouřlivým rozvodem s Johnnym Deppem), ale jak můžete vidět na fotce přiložené dole v galerii, její fyzická příprava na natáčení zdárně pokračuje. Herečka denně tři hodiny cvičí a má dialektového kouče. Máme se těšit na výraznou ženskou postavu, která o sebe nenechá štípat dříví.

V komiksech je Aquaman známý pod občanským jménem Arthur Curry, je synem lidského strážce majáku a šlechtičny z Atlantidy, bájné podvodní říše obývané mořským národem s nadlidskými silami. Díky královské krvi a dvojímu původu získává Arthur během dospívání schopnosti, které Atlanťany dokonce převyšují. Je dokonalý plavec, dokáže dýchat pod vodou a ovládat vodní živočichy. Díky dlouhým pobytům v hlubinách je zvyklý odolávat obrovským tlakům, takže je jeho tělo jen těžko zranitelné a vládne silou, která se blíží nejmocnějším superhrdinům v DC Universe.

Jeho trojzubec je mocná magická zbraň, která dovede zranit i ty nejmocnější protivníky. Na druhou stranu Aquaman při pobytu na souši postupně slábne a vždycky patřil mezi vysmívané hrdiny, díky nepraktickým schopnostem (komunikace s vodními tvory) a tak trochu zženštilému vzhledu. Moderní komiksy z něj však udělaly ošlehaného mořského vlka s harpunou místo useknuté ruky a složitou, zajímavou osobnost, která má komplexy z toho, že ji veřejnost nebere vážně. Kromě toho, že se Arthur stává během života králem Atlantidy a sedmi oceánů, je také jedním ze zakládajících členů Justice League. Aquamana ztvární Jason Momoa, jeho ženu Meru Amber Heard, dvorního rádce Vulka Willem Dafoe. Režíruje James Wan, film má českou premiéru naplánovanou na 26.7. 2018.

Zdroje: Daily Mail, Slashfilm, Daily Telegraph

Aquaman

21.12.2018 | USA, Austrálie
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 2

Aquaman: Kdy a kde se bude točit | Fandíme filmu Aquaman: Kdy a kde se bude točit | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest