Emoji ve filmu: Trailer je dost...meh

Emoji ve filmu: Trailer je dost...meh | Fandíme filmu Zobrazit další 4 obrázky
Ani nejnovější upoutávka nijak nezměnila skutečnost, že tenhle animák působí neskutečně zbytečně.

Zajímalo vás, jak to celé bude fungovat? Tak se podívejte. Je tu plnohodnotný trailer na Emoji ve filmu a všechno jednoznačně vysvětluje. Emoji žijí v telefonu a jejich úkolem je, tvářit se celý život stejně. Hrdinou filmu je smajlík „Meh“, který však pociťuje celou řadu rozmanitých emocí. Když se jednou neudrží a zatváří se jinak, je vyřazený z celého procesu. V tu chvíli začíná výprava za svobodou projevu, poznáním sebe sama, a tak dále. Zkrátka tradiční animák s poselstvím pro ty nejmenší, který se nějakým způsobem snaží čerpat z toho, jak to funguje v telefonu. Je tu cítit inspirace animáky jako V hlavě nebo Lego příběh, ale celé je to takové vychtěné, druhořadé. Ale barviček je spoustu, panáčci se pitvoří, a tak rodinky s dětmi do kin nejspíš přijdou.

The Emoji Movie režíruje Anthony Leondis. Děj filmu je zasazen do města známého jako Textpolis, které se ukrývá v tajemném světě textovací aplikace. Žije v něm pochopitelně velké množství smajlíků, nás však bude zajímat jeden konkrétní – Gene. Ten totiž není jen tak ledajakým smajlíkem, je vícevýznamový. To je však vcelku problém, a tak se Gene rozhodne, že by chtěl být raději obyčejný. S pomocí svých přátel se tak vydá na cestu plnou dobrodružství, na jejímž konci by měl dosáhnout svého největšího snu – být normálním. V hlavních rolích v původním znění hrají T.J. Miller, James Corden a Ilana Glazer. Datum české i slovenské premiéry je stanovené na 10. 8. 2017.

Emoji ve filmu

23.07.2017 | USA
Akční, Komedie, Animovaný, Rodinný
Info o filmu

Galerie: 5

Emoji ve filmu: Trailer je dost...meh | Fandíme filmu Emoji ve filmu: Trailer je dost...meh | Fandíme filmu Emoji ve filmu: Trailer je dost...meh | Fandíme filmu Emoji ve filmu: Trailer je dost...meh | Fandíme filmu Emoji ve filmu: Trailer je dost...meh | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest