Smrtelné stroje nabírají další herecké posily

Smrtelné stroje nabírají další herecké posily | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Natáčen je v plném proudu, a tak je potřeba dát dohromady celou posádku pojízdného Londýna z budoucnosti.

Smrtelné stroje se už teď mohou pochlubit poměrně slušným obsazením, ale jména dál přibývají. Nově se přidávají také Patrick Malahide, Colin Salmon a Rege-Jean Page. Malahide je známý především jako Balon Greyjoy ze Hry o trůny. Salmon se objevil v Arrowovi, Limitless nebo 24: Live Another Day, ale vedlejší role měl také v několika filmech, ze kterých jmenujme alespoň London Has Fallen. Page si zahrál v seriálu Kořeny (Roots). U žádného z herců nebylo uvedeno, jakou roli dostali, ale natáčení už nějakou dobu běží, takže půjde vesměs o vedlejší úlohy.

Děj románové předlohy Philipa Reevea je zasazený do fiktivní budoucnosti, ve které jsou všechna větší města posazená na podvozky, pohybují se po zeměkouli a požírají menší města, ze kterých čerpají zdroje potřebné k dalšímu fungování. Starosta Londýna však má ještě větší a zákeřnější plány... A na pozadí téhle postapokalyptické fresky se odehrává osobní příběh několika mladých hrdinů, kteří kvůli rozežranému Londýnu přišli o svůj domov, jsou odsouzeni k životu v pustině a touží po pomstě. Scénář napsal producent Peter Jackson společně s Fran Walsh a Philippou Boyens. Režíruje Christian Rivers. Román má několik pokračování, která lze v případě úspěchu také realizovat na plátně. Dosud byli obsazeni Robert Sheenan, Hera Hilmar, Ronan Raftery, Jihae, Leila George, Hugo Weaving a Stephen Lang. Datum premiéry je stanovené v Česku i na Slovensku na 13.12. 2018.

Zdroj: THR

Galerie: 7

Smrtelné stroje nabírají další herecké posily | Fandíme filmu Smrtelné stroje nabírají další herecké posily | Fandíme filmu Smrtelné stroje nabírají další herecké posily | Fandíme filmu Smrtelné stroje nabírají další herecké posily | Fandíme filmu Smrtelné stroje nabírají další herecké posily | Fandíme filmu Smrtelné stroje nabírají další herecké posily | Fandíme filmu Smrtelné stroje nabírají další herecké posily | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest