Smrtelné stroje: Hugo Weaving opět s Peterem Jacksonem

Smrtelné stroje: Hugo Weaving opět s Peterem Jacksonem | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 6 obrázků
Weaving si zahraje jednu z klíčových postav v příběhu ze světa, kde města jezdí po krajině a požírají jiná města.

Jedním z nejzajímavěji působících projektů příštího roku jsou Smrtelné stroje scenáristy a producenta Petera Jacksona. Jedná se o velkolepou science fiction z budoucnosti, ve které motorizovaná města projíždějí zdevastovanou a vysátou krajinou a „požírají“ jiná menší města, aby jejich suroviny využily k vlastnímu provozu. Nejnověji byl do snímku obsazen Hugo Weaving (Matrix, Atlas mraků, Captain America). Hraje Valentina, otce jedné z hrdinek a jednu z klíčových postav příběhu. Dále hrají Robbie Sheehan, Ronan Raftery, Hera Hilmar, Stephen Lang, Jihae nebo Leila George.

Děj románové předlohy Philipa Reevea je zasazený do fiktivní budoucnosti, ve které jsou všechna větší města posazená na podvozky, pohybují se po zeměkouli a požírají menší města, ze kterých čerpají zdroje potřebné k dalšímu fungování. Starosta Londýna však má ještě větší a zákeřnější plány... A na pozadí téhle postapokalyptické fresky se odehrává osobní příběh několika mladých hrdinů, kteří kvůli rozežranému Londýnu přišli o svůj domov, jsou odsouzeni k životu v pustině a touží po pomstě. Scénář napsal producent Peter Jackson společně s Fran Walsh a Philippou Boyens. Režíruje Christian Rivers. Román má několik pokračování, která lze v případě úspěchu také realizovat na plátně. Dosud byli obsazeni Robert Sheenan, Hera Hilmar, Ronan Raftery, Jihae, Leila George a Stephen Lang. Datum premiéry je stanovené v Česku i na Slovensku na 13.12. 2018.

Zdroje: The Wrap, Variety

Smrtelné stroje

14.12.2018 | USA
Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Galerie: 7

Smrtelné stroje: Hugo Weaving opět s Peterem Jacksonem | Fandíme filmu Smrtelné stroje: Hugo Weaving opět s Peterem Jacksonem | Fandíme filmu Smrtelné stroje: Hugo Weaving opět s Peterem Jacksonem | Fandíme filmu Smrtelné stroje: Hugo Weaving opět s Peterem Jacksonem | Fandíme filmu Smrtelné stroje: Hugo Weaving opět s Peterem Jacksonem | Fandíme filmu Smrtelné stroje: Hugo Weaving opět s Peterem Jacksonem | Fandíme filmu Smrtelné stroje: Hugo Weaving opět s Peterem Jacksonem | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest