Bond 25: Daniel Craig je údajně téměř přemluvený

Bond 25: Daniel Craig je údajně téměř přemluvený | Fandíme filmu
A podle nejnovějších drbů producentka Barbara Broccoli nechce, aby Bonda hrál Tom Hiddleston.

S příštím Bondem je to těžké. Opravdu výrazně přitahuje pozornost bulvárních médií, a tak se kolem něj vrší snad ještě větší množství polopravd a totálních nesmyslů, než je u podobně velkých projektů běžné. Nějakým způsobem se skrz ně musíme probrodit a zatím s jistotou můžeme říct jen několik věcí: Scénář k příští bondovce píší Neal Purvis a Robert Wade, pánové, kteří příběhy agenta 007 píší od snímku Jeden svět nestačí. A pořád není definitivně rozhodnuto o tom, zda se vrátí v hlavní roli Daniel Craig, ale vyloučené to není. Víc opravdu nevíme. Nevíme kdo film bude točit, o čem bude a vlastně ani to, jaké studio jej nakonec bude realizovat.

Bulvární Page Six teď tvrdí, že přinejmenším situace kolem Craiga se konečně dala do pohybu. Daniel je údajně velice spokojený s tím, jak dopadla produkce Othella v New Yorku, kde si zahrál Jaga. Hercův výkon provázely dobré kritiky a klíčové je, že hru produkovala Barbara Broccoli, která stojí také za bondovskou sérií. Daniel byl se spoluprácí údajně natolik spokojený, že je připravený natočit dalšího Bonda. Údajně má jít o jeho už definitivně poslední bondovku a podle zákulisních zdrojů už je Craig „skoro přesvědčený“ a „připravený podepsat“. Jakmile Craig roli vezme, tak se prý může začít točit. V minulosti se mluvilo o tom, že by se kamery mohly rozjet ještě letos na podzim.

Page Six dále dodává, že Barbara Broccoli nechce, aby Bonda hrál Tom Hiddleston. Údajně je podle ní příliš samolibý a není dostatečný drsňák. Hřebíčkem do rakve pro něj údajně měly být románek s Taylor Swift a jeho letošní vystoupení na Zlatých glóbech, kde si pogratuloval za svoji dobročinnou činnost.

Vzhledem ke zdroji berte zprávu s rezervou, ale pokud se má skutečně začít točit letos, tak je skutečně načase, aby vyjednávání s hercem začala. S jakýmkoliv.

Zdroj: Page Six

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest