- Recenze filmů
- Poslední komentované
2
ČLÁNEK
| 19.06.2026 05:39
2
ČLÁNEK
| 18.06.2026 22:48
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 08:49
2
ČLÁNEK
| 17.06.2026 05:54
427
FILM
| 15.06.2026 03:57

HulkThomas: Proč by tam Shazam musel být? Plány Warneru s JL jsou stále přinejmenším zahalené mlhou záhady. Mě by se třeba líbila trilogie, který by mapovala jednu událost. Něco jako LotR. Ale nehádám se, je to věc názoru. Nolanova trilogie je pro mě úžasná i tím, jak skončila. Přičemž by se s ní dalo dál pracovat. Otázkou by pak ale bylo "Proč?". Jeho Batman ale pravda, není ten pravý komixový (zajímavé jaký je rozdíl v přijetí nestandardních zpracování Temného rytíře a Amazing Spidermana), a já se na nové zpracování temného rytíře těším.