Highlander našel režiséra

Highlander našel režiséra | Fandíme filmu
20th Century Fox
Zobrazit další 2 obrázky
Nesmrtelní šermíři dostali do vínku šikovného akčního režiséra.

Podobně jako třeba Vrána je remake Highlandera projekt, který se chystá už opravdu dlouho, vystřídalo se na něm spoustu lidí a je těžké uvěřit, že se někdy skutečně dožijeme realizace. Nejnověji se režisérem stal Chad Stahelski, který začínal jako kaskadér, pak kaskadéry organizoval, následně režíroval pro hollywoodské velkofilmy akční scény a nakonec definitivně debutoval jako režisér Johnem Wickem. Toho ještě točil s parťákem Davidem Leitchem (ten chystá Deadpoola 2), dvojku pak už připravil sám.

K Highlanderovi Stahelski řekl, že byl fanouškem původního filmu od střední školy a témata lásky, nesmrtelnosti a identity jej baví, stejně jako barvitá mytologie. Těší se, jak si pohraje s postavami, ale samozřejmě i s akčními scénami. Produkují Neal H. Moritz (Rychle a zběsile) a Peter Davis. Scénář se bude psát znovu od nuly.

Původní Highlander je fantasy z osmdesátých let, která pojednává o letitém souboji nestárnoucích šermířů, kteří se napříč dějinami snaží zabít jeden druhého a získat tak absolutní vědění a nadpřirozenou moc, jež připadne poslednímu přeživšímu. Úvodní film s Christopherem Lambertem a Seanem Connerym získal na popularitě a dal vzniknout řadě slabých pokračování a odvozeným televizním seriálům. Remake se chystá už od roku 2008 a postupně se na něm prostřídali režiséři Justin Lin, Juan Carlos Fresnadillo a Cedric Nicolas-Troyan.

Zdroj: THR

Highlander

USA
Akční, Sci-Fi, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 3

Highlander našel režiséra | Fandíme filmu Highlander našel režiséra | Fandíme filmu Highlander našel režiséra | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest