Logan: Nový plakát a režisér slibuje agresivní souboje

Logan: Nový plakát a režisér slibuje agresivní souboje | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 10 obrázků
Režisér James Mangold se rozpovídal o tom, čeho přesně chtěl v Loganovi docílit. K tomu nejnovější fotky.

Třetí samostatný film s Wolverinem, nazvaný Logan, představil nový plakát, který společně s nejnovějšími fotkami najdete dole v galerii. Přidáváme pár slov režiséra Jamese Mangolda, který se nedávno rozpovídal o tom, co vlastně chtěl ve filmu fanouškům nabídnout.

Mangold i Hugh Jackman v první řadě chtěli, aby film nabídl něco nového. Svět nejde zachraňovat donekonečna. Logan se soustředí především na postavy a jejich problémy. Vlastně to téměř není superhrdinský film a přesto se zaobírá superhrdinskými tématy a jsou v něm superhrdinské schopnosti. Situace, do které jsou hrdinové vržení, je podstatně reálnější, než je u podobných filmů zvykem. Logan se zaobírá tématy stárnutí, osamělosti. Hrdinové se sami sebe ptají, kam vlastně patří a jestli jsou ještě nějak užiteční. X-Meni byli zvyklí zachraňovat svět. Ale co se s nimi stane ve chvíli, kdy jsou „v důchodu“, jejich superschopnosti začaly slábnout, jsou to vlastně docela obyčejní starci a jejich spasitelská kariéra je u konce?

Na Wolverinovi je to vidět na první pohled. Je starý, chorý. Jeho tělo se pořád léčí, ale regenerace už není tak silná jako v mládí, a tak mu zůstávají jizvy. To možná v komiksech není úplně běžné, ale filmaři se tím nehodlali nechat jakkoliv svazovat. A těch jizev nebude nijak málo. Filmaři si dali záležet na hodně agresivní, typicky wolverinovské akci, jakou chtěli fanoušci vidět už hodně dlouhou dobu. Dřív filmaře svazovaly požadavky shora, tentokrát se mohli vyřádit. Čekají nás vysokooktanové souboje, které budou hodně jiné a hodně fyzické.

Celkově pak bude film především o rodině, o sounáležitosti a o navazování mezilidských spojení ve světě, ve kterém se hrdinové cítí neskutečně osaměle. Ten svět se rozhodně odehrává až po epilogu X-Men: Budoucí minulost, ale nic bližšího k tomu Mangold zatím prozradit nechtěl.

A když se většina propagačních fotek objevuje v černobílé podobě, tady je ještě černobílý trailer:

V hlavní roli se vrací Hugh Jackman, režíruje James Mangold a společně se stárnoucím Wolverinem v něm uvidíme ještě jednou také starého Profesora X, v podání Patricka Stewarta. Dále hrají Richard E. Grant, Boyd Holbrook, Dafne Keen a Stephen Merchant. Datum premiéry je stanoveno na 3.3. 2017.

Logan: Wolverine

03.03.2017 | USA
Akční, Sci-Fi, Drama
Info o filmu

Galerie: 11

Logan: Nový plakát a režisér slibuje agresivní souboje | Fandíme filmu Logan: Nový plakát a režisér slibuje agresivní souboje | Fandíme filmu Logan: Nový plakát a režisér slibuje agresivní souboje | Fandíme filmu Logan: Nový plakát a režisér slibuje agresivní souboje | Fandíme filmu Logan: Nový plakát a režisér slibuje agresivní souboje | Fandíme filmu Logan: Nový plakát a režisér slibuje agresivní souboje | Fandíme filmu Logan: Nový plakát a režisér slibuje agresivní souboje | Fandíme filmu Logan: Nový plakát a režisér slibuje agresivní souboje | Fandíme filmu Logan: Nový plakát a režisér slibuje agresivní souboje | Fandíme filmu Logan: Nový plakát a režisér slibuje agresivní souboje | Fandíme filmu Logan: Nový plakát a režisér slibuje agresivní souboje | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest