Star Wars: Obsazení mladého Landa oficiálně potvrzeno

Star Wars: Obsazení mladého Landa oficiálně potvrzeno | Fandíme filmu Zobrazit další 3 obrázky
To co jsme tušili se nkonec vyplnilo. A jakým směrem se film bude ubírat?

Podobně jako v případě obsazení mladého Hana Sola, potvrzuje Lucasfilm s mnohaměsíčním zpožděním i obsazení mladého Landa Calrissiana. Internet o něm už dlouho mluvil jako o hlavním kandidátovi, ale teprve teď je to oficiální. Mladší verzi Billyho Dee Williamse si zahraje Donald Glover. Podle oficiální tiskové zprávy Landa uvidíme v jeho formativních letech, jako gaunera na vzestupu v galaktickém podsvětí, mnoho let před tím, než se stal hrdinou v Návratu Jediů. Podle reportéra serveru Hollywood Reporter bude film pojednávat o tom, jak Han od Landa získal Millenium Falcon. Z vyjádření přitom není zřejmé, zda to má být hlavní náplň filmu nebo pouze jeden z motivů.

Mladého Hana Sola hraje Alden Ehrenreich, ve filmu se objeví také Chewbacca, režírují Phil Lord a Chris Miller, podle scénáře Lawrence a Jona Kasdanových. Datum premiéry je stanoveno na 25.5. 2018.

Galerie: 4

Star Wars: Obsazení mladého Landa oficiálně potvrzeno | Fandíme filmu Star Wars: Obsazení mladého Landa oficiálně potvrzeno | Fandíme filmu Star Wars: Obsazení mladého Landa oficiálně potvrzeno | Fandíme filmu Star Wars: Obsazení mladého Landa oficiálně potvrzeno | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest