Alita: Battle Angel obsazuje roli za rolí

Alita: Battle Angel obsazuje roli za rolí | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Kybernetická bojovnice našla spojence i nepřátele.

Alita: Battle Angel, produkce Jamese Camerona, kterou zrežíruje Robert Rodriguez, postupně nabírá obsazení. Lana Condor (X-Men: Apocalypse) si zahraje Koyomi K., osiřelou dívku, kterou čtenáři komiksové předlohy vidí postupně vyrůstat a slouží tedy jako jakýsi indikátor plynutí času. Condor má svým skutečným věkem nejblíž k době, ve které Koyomi pracuje jako fotografka, která zdokumentovala Alitiny činy v životopisné knížce. Keean Johnson (Nashville, The Fosters) si zahraje Huga, mladého muže, který Alitu miluje a naučí jí hrát gladiátorskou hru Motorball. Jorge Lendeborg Jr. (Spider-man: Homecoming) si zahrál Hugova mazaného a lstivého kamaráda. Blíže neurčenou roli má také Eiza Gonzales (seriál Od soumraku do úsvitu).

Ed Skrein (Kurýr: Restart, Hra o trůny) si po Deadpoolovi zahraje dalšího záporáka. Ve filmu dostal významnou roli. Bude hrát kyborga Zapana, lovce, který je Alitě na stopě a vládne proslulou zbraní – ostřím Damascus. Už dříve byl do role záporáka obsazen Jackie Earle Haley a dalšího padoucha ztvární Mahershala Ali (Luke Cage, House of Cards). Postava se jmenuje Vector a pořádá gladiátorské zápasy Motorballu. Podle posledních zpráv by natáčení mělo začít už teď v říjnu, tak budeme zvědaví, jestli se objeví také nějaká podrobnější tisková zpráva, popřípadě rovnou fotky z natáčení.

Alita Battle Angel vychází ze stejnojmenné mangy a animovaného seriálu. Odehrává se v postapokalyptickém 26. století, ve kterém kybernetický doktor objeví na skládce poničeného ženského kyborga. Opravená dívka si nepamatuje vůbec nic, kromě výcviku smrtícího bojového umění. Stává se lovkyní odměn a likviduje nebezpečné kriminálníky. V rámci akčního příběhu bude mladá žena objevovat sebe sama a možná i najde lásku.

V hlavní roli Rosa Salazar, dále hrají Christoph Waltz a Jackie Earle Haley. Režíruje Robert Rodriguez, scénář napsali James Cameron a Laeta Kalogridis. Datum premiéry je stanoveno na 20.7. 2018.

Alita: Bojový anděl

14.02.2019 | USA, Kanada
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller, Romantický
Info o filmu

Galerie: 4

Alita: Battle Angel obsazuje roli za rolí | Fandíme filmu Alita: Battle Angel obsazuje roli za rolí | Fandíme filmu Alita: Battle Angel obsazuje roli za rolí | Fandíme filmu Alita: Battle Angel obsazuje roli za rolí | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest