Pasažéři: Trailer nás bere na cestu hlubokým vesmírem

Pasažéři: Trailer nás bere na cestu hlubokým vesmírem | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 9 obrázků
Chris Pratt a Jennifer Lawrence jsou na to sice dva, ale v některých momentech to nebudou mít o nic jednodušší než Sandra Bullock v Gravitaci. AKTUALIZOVÁNO o nové fotky.

AKTUALIZACE: Na konec galerie jsme přidali tři nově zveřejněné fotografie.

Původní článek, 20.9.: První trailer na Pasažéry (Passengers) je tady a zatím nelze než chválit. Trailer začíná malými, charakterními momenty, kdy nás seznamuje se svými hrdiny a ukazuje, že je úplně jedno, že se děj odehrává v širém vesmíru. Tohle je zkrátka příběh dvou lidí, kteří jsou odříznutí od všeho a všech a společně se snaží ten čas nějak přečkat. Teprve pozvolna do traileru pronikají jednotlivé sci-fi elementy a měřítko se zvětšuje, až konečně vidíme celou loď, hrátky s gravitací, průlety volným prostorem a děsivě se blížící slunce. Takže to máme romanci, špetku robinsonády, kus vesmírného katastrofického filmu plus další sci-fi omáčku (proplouvání vodou ve stavu beztíže vypadá fenomenálně), překrásný vizuál, dva výrazné herce v hlavních rolích a to všechno je zaobalené zatím neodhaleným tajemstvím: Proč se právě tihle dva pasažéři vzbudili? To se dozvíme začátkem ledna a něco mi říká, že po tomhle traileru se to většina z nás dozví s hodně velkou chutí.

Příběh Pasažérů se odehrává v hlubokém vesmíru, kterým prolétá obrovská loď Avalon. Ta je na 120 let trvající cestě na planetu Homestead 2. Na palubě má 5258 pasažérů v kryospánku. Z ničeho nic komora Jamese Prestona (Chris Pratt) vypoví službu a předčasně se otevře. Preston brzy zjišťuje, že se jeho kryokomora otevřela o 90 let dříve. James se nejdřív snaží zabavit, ale cítí se osaměle a navíc nemá přístup k mnoha funkcím lodi, protože měl jen lacinou letenku. Snaží se přátelit alespoň s androidem barmanem (Michael Sheen), a protože je mechanik, hraje si technikou.

Přes veškerou svou snahu však má neskutečně prázdný život. To se změní, když se asi po roce probouzí další pasažérka, Aurora (Jennifer Lawrence). Oba se nejprve snaží najít způsob, jak se uložit zpět ke kryospánku, pomalu se ale začínají smiřovat se svým osudem a romanticky se sbližovat. Postupně se ukazuje, že závada kryokomor byl jen začátek a oba dva se na porouchané lodi budou muset hodně ohánět, pokud mají zachránit sebe a životy více než pěti tisíc spících pasažérů. Dále hraje Laurence Fishburne. Režíruje Morten Tyldum. Datum české premiéry je stanoveno na 12.1. 2017, datum slovenské na 5.1. 2017.

Pasažéři

21.12.2016 | USA
Sci-Fi, Dobrodružný, Drama, Romantický
Info o filmu

Galerie: 10

Pasažéři: Trailer nás bere na cestu hlubokým vesmírem | Fandíme filmu Pasažéři: Trailer nás bere na cestu hlubokým vesmírem | Fandíme filmu Pasažéři: Trailer nás bere na cestu hlubokým vesmírem | Fandíme filmu Pasažéři: Trailer nás bere na cestu hlubokým vesmírem | Fandíme filmu Pasažéři: Trailer nás bere na cestu hlubokým vesmírem | Fandíme filmu Pasažéři: Trailer nás bere na cestu hlubokým vesmírem | Fandíme filmu Pasažéři: Trailer nás bere na cestu hlubokým vesmírem | Fandíme filmu Pasažéři: Trailer nás bere na cestu hlubokým vesmírem | Fandíme filmu Pasažéři: Trailer nás bere na cestu hlubokým vesmírem | Fandíme filmu Pasažéři: Trailer nás bere na cestu hlubokým vesmírem | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest