Passengers: Sci-fi na prvním plakátu, podrobnosti o ději

Passengers: Sci-fi na prvním plakátu, podrobnosti o ději | Fandíme filmu
Chtěli byste zbytek svého život strávit pouze v přítomnosti Jennifer Lawrence nebo Chrise Pratta?

Minulý týden byl na Cinema Conu v Las Vegas představen publiku také sci-fi snímek Passengers s Jennifer Lawrence a Chrisem Prattem v hlavních rolích. Příběh filmu se odehrává v hlubokém vesmíru, kterým prolétá obrovská loď Avalon. Ta je na 120 let trvající cestě na planetu Homestead 2. Na palubě má 5258 pasažérů v kryospánku. Z ničeho nic komora Jamese Prestona (Pratt) vypoví službu a předčasně se otevře. Preston brzy zjišťuje, že se jeho kryokomora otevřela o 90 let dříve.

James se nejdřív snaží zabavit, ale cítí se osaměle a navíc nemá přístup k mnoha funkcím lodi, protože měl jen lacinou letenku. Snaží se přátelit alespoň s androidem Barmanem (Michael Sheen), a protože je mechanik, hraje si technikou. Přes veškerou svou snahu však má neskutečně prázdný život. To se změní, když se asi po roce probouzí další pasažérka, Aurora (Lawrence). Oba se nejprve snaží najít způsob, jak se uložit zpět ke kryospánku, pomalu se ale začínají smiřovat se svým osudem a romanticky se sbližovat. Postupně se ukazuje, že porucha kryokomor byl jen začátek a oba dva se budou muset hodně ohánět, pokud mají zachránit sebe a životy více než pěti tisíc spících pasažérů.

Dole v galerii si můžete prohlédnout první plakát, který byl vyfocen právě na Cinema Conu. Režíruje Morten Tyldum. Datum české premiéry je stanoveno na 12.1. 2017, datum slovenské na 5.1. 2017.

Zdroje: CBM, Cinemablend

Pasažéři

21.12.2016 | USA
Sci-Fi, Dobrodružný, Drama, Romantický
Info o filmu

Galerie: 1

Passengers: Sci-fi na prvním plakátu, podrobnosti o ději | Fandíme filmu

Související články

Článků v systému:
12925
Komentářů v systému:
112626

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest