Lights Out: Druhý trailer - Nikdy neusínejte sami

Lights Out: Druhý trailer - Nikdy neusínejte sami | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Máte problémy v tomhle sluníčku fungovat? Takovouhle tmu byste ale asi nechtěli. Po traileru si to radši pořádně rozmyslete než večer zhasnete.

Na začátek si to přiznejme, že Sarah Palmer sluší prostě a vždycky světlé vlasy. To v remaku Bodu zlomu byl omyl a ona je v té blonďaté auře přece taková přirozenější. Od adrenalinových kousků si odskočila k hororu a ten produkuje momentálně James Wan, který před pár týdny vypustil do kin V zajetí démonů 2Lights Out debutanta Davida F. Sandberga pracuje s jednoduchou premisou a my všichni ji dobře známe. Všichni se bojíme toho, co se skrývá ve tmě. Stačí pouze zhasnout světlo, naše fantazie pak pracuje na plné obrátky a každý v té temnotě se obáváme někoho jiného. Druhá ukázka možná postrádá atmosféru té první, ale pořád je se na co těšit.

Od producenta Jamese Wana přichází příběh o neznámé hrůze, která se skrývá v temnotě. Když Rebecca odešla z domova, pomyslela si, že nechala za sebou strach, který ji zužoval v dětství. Při vyrůstání si nikdy nebyla úplně jistá, co je opravdové a co ne, když se zhasla světla. Teď tu samou situaci zažívá i její malý bratr Martin, jemuž stejně jako jí hrozí nebezpečí. Děsivá postava s tajemným vztahem k jejich matce Sophii je tu zase. Čím znatelněji se snaží Rebecca odhalit pravdu, tak tím více už nemůže být pochyb o tom, že všechny jejich životy jsou v ohrožení, když se opět zhasnou světla. Česká a slovenská premiéra je stanovena na 21.7..

Galerie: 4

Lights Out: Druhý trailer - Nikdy neusínejte sami | Fandíme filmu Lights Out: Druhý trailer - Nikdy neusínejte sami | Fandíme filmu Lights Out: Druhý trailer - Nikdy neusínejte sami | Fandíme filmu Lights Out: Druhý trailer - Nikdy neusínejte sami | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest