Lego příběh 2 se odkládá

Lego příběh 2 se odkládá | Fandíme filmu
Kostičky se budou přeskládávat o hezkých pár měsíců déle, než jsme čekali.

Lego příběh Phila Lorda a Chrise Millera byl enormní úspěch. Snímek stál 60 milionů dolarů a z kin si odnesl téměř půl miliardy. A nejen po finanční stránce se tvůrci trefili do černého. Jejich humor byl naprosto ztřeštěný, osvěžující a hlavně funkční, takže pozitivní recenze se jen hrnuly. Prostě Lego Příběh si přímo říká o pokračování.

To bylo plánované na rok 2018, ale z neznámých důvodů jej teď ve Warneru přesunuli na 8.2. 2019. Studio se k tomu nijak nevyjádřilo, a tak nejbližším příběhem z tohoto světa je Lego Batman, který startuje v kinech příští květen. A pak si budeme muset chvíli počkat. Zpříjemnit by nám to čekání mohla sólovka Hana Sola, kterou Lord a Miller doručí v roce 2018.

Připomínáme, že v případě Lego příběhu 2 Lord a Miller pracovali na námětu a podíleli se jako producenti, avšak samotnou režii po nich převzal Rob Schrab, který zatím pro Lego natočil pouze krátký 4D film a jinak jako režisér pracoval pouze na televizních projektech, z nichž je nejznámější asi seriál Community.

Zdroj: Deadline

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest