To Stephena Kinga si vybralo svého klauna

To Stephena Kinga si vybralo svého klauna | Fandíme filmu
Kdo bude strašit malé hrdiny i velké diváky? Obsazeni byli i představitelé ostatních hlavních postav.

V době, kdy měl nové To (It) režírovat Antoine Fuqua, se jako o představiteli vraždícího klauna Pennywise mluvilo o Willu Poulterovi. Podle aktuální zprávy si však roli nakonec zahraje Bill Skarsgård. Stačí jen podepsat smlouvu, vše už je jinak domluvené. Bill je méně slavným bratrem Alexandera a synem Stellana. Největší roli měl doposud v seriálu Hemlock Grove. Představitele dětí, které klaun Pennywise terorizuje, si zahráli Jaeden Lieberher (Miluj souseda svého, Midnight Special), Finn Wolfhard (seriál Stranger Things), Jack Dylan Grazer, Wyatt Oleff (malý Peter Quill ze Strážců Galaxie), Chosen Jacobs a Jeremy Ray Taylor.

Stejně jako v televizní verzi z roku 1990 bude příběh rozdělen na dva filmy, kdy v tom prvním potkají hrdinové démona vtěleného do klauna jako děti, aby jej pak ve druhé části znovu potkali po letech jako dospělí. Režíruje Andy Muschietti (Mama) a datum premiéry, je stanoveno na 8.9. 2017

Románové To se odehrává ve dvou časových rovinách. V té první na sebe tajemná bytost bere podobu klauna a terorizuje skupinku dospívajících dětí, v malém americkém městečku. Ve druhé jsou už postavy dospělé a rozhodnou se své dětské noční můře konečně postavit.


Zdroj: THR

To

05.09.2017 | USA
Dobrodružný, Drama, Thriller, Horor
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest