Kráska a zvíře: Emma Watson v pohádkovém traileru

Kráska a zvíře: Emma Watson v pohádkovém traileru | Fandíme filmu
Disney připravil do kin další hranou pohádku, ze které čerstvě dorazila první ochutnávka.

Disney se vedle animáků, Star Wars, Marvelu a dobrodružných filmů (Piráti z Karibiku) soustředí také na hrané verze klasických pohádek. A docela se mu v tomhle ohledu daří. Maleficent a první Alenka uspěly přinejmenším po komerční stránce, Popelka a Kniha džunglí si navíc odnesly pochvalné kritiky. Za pár dní si budete moci zajít na pokračování Alenky a příští rok se přihlásí Kráska a zvíře (Beauty and the Beast).

Pohádka pojednává o pyšném a sobeckém princi, kterého stará čarodějnice za trest promění v netvora. Kvůli tomu, že byl mladý, mu dá ještě jednu šanci na záchranu. Pokud se do něj zamiluje nějaká dívka, může se opět proměnit v člověka. Do jeho opuštěného zámku se po letech zatoulá vynálezce Maurice. Netvor jej zajme, avšak Mauriceova dcera Belle (Kráska) se nabídne, že převezme otcovo místo. Netvor souhlasí a jak už to tak v romancích (a pohádkách) bývá, ti dva k sobě nalézají pozvolna náklonnost. Situaci komplikuje marnivý krasavec Gaston, který chce mít Belle pro sebe za každou cenu, a protože je film inspirovaný především Disneyho animovanou verzí pohádky, můžeme vedle lidí a netvora čekat také oživlý mluvící nábytek.

Krásku ztvárnila Emma Watson, Zvíře Dan Stevens, Gastona Luke Evans, Maurice Kevin Kline. V dalších rolích vystupují Emma Thompson, Ewan McGregor, Ian McKellen, Josh Gad, Stanley Tucci nebo Gugu Mbatha-Raw. Režíruje Bill Condon a datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 16.3. 2017. Přikládáme první zveřejněný teaser trailer, který především navozuje atmosféru. Zdá se, že podobně jako titulní dvě postavy bude celý film mísit nevinnou křehkost s tajemnem a náznaky nebezpečí. A design zámku nevypadá vůbec zle. Titulní obrázek není z filmu, ale z fotografování, při kterém se Emma oblékla jako princezna pro módní časopis.

PS: Nikdo neříká „You fool!“ jako Ian McKellen :-)

Kráska a zvíře

02.03.2017 | USA, Velká Británie
Fantasy, Rodinný, Romantický, Muzikál
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest