Ben-Hur: Druhý trailer je umírněnější, soustředí se na děj

Ben-Hur: Druhý trailer je umírněnější, soustředí se na děj | Fandíme filmu
Ježíš Kristus slíbí Jackovi Hustonovi velké věci, Morgan Freeman má pořád velké dredy, ale už to celé působí o něco méně jako Andersonovy Pompeje.

K včerejšímu traileru na Ben-Hura jsme přidali ještě novou, kratší verzi, která nabízí záběry sestříhané v pořadí, které působí jako chronologické, takže si uděláte ucelenější představu o tom, odkud kam seděj bude ubírat. Upoutávka je také o něco méně bombastická, takže přeci jen působí o chlup víc jako historický velkofilm a nejen jako akce v historických kulisách.

Děj Ben-Hur se odehrává v Římany okupovaném Jeruzalémě. Judah Ben-Hur (Jack Huston) je místní princ, který je zrazen svým adoptivním bratrem (Toby Kebbell). Ztratí všechno a stráví pět let jako římský otrok na galeji. Po letech veslování se chce pomstít říši i muži, který jej zradil a dopomoci mu k tomu má velký závod koňských spřežení. Dále hrají Nazanin Biniadi (seriály Homeland, Scandal) jako Ben-Hurova láska Esther, Rodrigo Santoro (300) jako Ježíš, Pilou Asbæk (seriál Borgiové) jako Pilát Pontský a Morgan Freeman jako Illderim, muž, který z Ben-Hura vytrénuje perfektního jezdce. Režíruje Timur Bekmambetov. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 11.8. 2016. 

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest