Podfukáři 2 vykouzlili druhý trailer

Podfukáři 2 vykouzlili druhý trailer | Fandíme filmu
Podívejte se, jak Woody Harrelson, Jesse Eisenberg a spol. zkusí oblafnout kouzelníka Daniela Radcliffa.

Now You See Me 2 má premiéru za několik měsíců, a tak je čas na nový trailer. Ten naznačuje, co tentokrát na Čtyři jezdce čeká, ale především ukazuje, co čeká na nás diváky. Opět to bude řada efektních iluzí a úniků, které ani tentokrát zcela zjevně nemají nic společného s eskamotérskými triky, ale jedná se o prachsprosté vizuální efekty. Trailer šlape, dobře se na něj kouká a sympatičtí jsou jak původní jezdci, tak Lizzy Caplan, která je nově doplní, a Daniel Radcliffe v roli nového záporáka. Teď už aby nás podfukáři nepodfoukli, podobně jako v případě prvního filmu, který se zpočátku taky tvářil jako našlapaná jednohubka a nakonec to dopadlo, jak to dopadlo

Čtyři Jezdci Apokalypsy (Jesse Eisenberg, Woody Harrelson, Dave Franco a Lizzy Caplan) se vrací v druhém dech vyrážejícím dobrodružství. Posouvají laťku jevištní iluze do nových výšin a vezmou nás na cestu kolem světa. Rok po tom, co přechytračili FBI a získali si přízeň diváků se svými robinhoodovskými triky, se iluzionisté zničehonic vrací s novou show, jejíž prostřednictvím by chtěli odhalit neetické praktiky technologického magnáta. Za jejich zmizením nestojí nikdo jiný, než Walter Marbry (Daniel Radcliffe), zázračné dítě světa technologií, který Jezdce dotlačí k jejich dosud vůbec nejšílenějšímu kousku. Jejich jedinou šancí, jak očisti svá jména a odhalit manipulátora v pozadí, je předvedení ještě jednoho nevídaného čísla.

Dále hrají  Mark Ruffalo, Morgan Freeman, Jay Chou a Michael Caine, režíroval Jon Chu, podle scénáře Eda Solomona a Petea Chiarelliho. Datum české premiéry je stanoveno na 9. června 2016, datum slovenské premiéry na 16.6. 2016.

Podfukáři 2

31.05.2013 | USA, Francie
Akční, Komedie, Krimi, Thriller
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest