Star Wars VIII: První fotky z placu a pracovní název

Star Wars VIII: První fotky z placu a pracovní název | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
S návratem Petera Mayhew snad můžeme počítat plus snímky z Chorvatska, kde pomalu rostou kulisy.

Jak jsme vás informovali, natáčení Star Wars: Episody VIII začalo před týdnem v Londýně. Odtamtud pro vás máme několik menších zpráviček. Jak můžete vidět na přiložené fotografii, kterou sdílela na Twitteru Carrie Fisher (Leia), pracovní název filmu je Space Bear: Epis-medvěd-de VIII. Další zpráva se pak týká Petera Mayhewa, představitele Chewbaccy.

Jeho jméno poněkud nečekaně chybělo v oficiální tiskové zprávě, která vyšla spolu se začátkem natáčení. Zdá se však, že šlo pouze o nějaké nedopatření, protože nejprve Mayhew zrušil svou účast na Visionconu, údajně právě kvůli probíhajícímu natáčení Star Wars, a následně sám herec na svém Twitteru uvedl, že za pár dní přinese „velké oznámení“. Vše tedy zdánlivě nasvědčuje tomu, že si chlupatý kostým ještě přeci jen oblékne.

Zbytek novinky zaplňují zprávy a fotky z Chorvatska. Štáb bude od 9. do 16. března točit v dalmáckém Dubrovníku, který kulisáci už teď pilně přestavují na mimozemské město z jedné předaleké galaxie. Jak práce pokračují, se můžete přesvědčit dole v galerii. Je ale docela možné, že až kulisy vyrostou a osídlí je herci a štáb, mnoho fotek se na internet nedostane. Štáb totiž hodlá použít speciální drony, které by natáčení měly ochránit před cizími fotoaparáty, především tedy před špionážními drony zvědavých médií. Schválně si vzpomeňte na množství leteckých fotek, které se objevily během natáčení Epizody VII.

Natáčení bude probíhat na pěti různých místech v historickém jádru města, stejně jako na pláži Banje za městskými hradbami. Podle nepotvrzených zvěstí by měl ve městě točit přinejmenším Benicio del Toro, který si střihne jednoho ze záporáků filmu. Poslední fotku v galerii sdílel režisér Rian Johnson z londýnského ateliéru.

Star Wars: Poslední z Jediů

15.12.2017 | USA, Velká Británie, Mexiko, Irsko
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 8

Star Wars VIII: První fotky z placu a pracovní název | Fandíme filmu Star Wars VIII: První fotky z placu a pracovní název | Fandíme filmu Star Wars VIII: První fotky z placu a pracovní název | Fandíme filmu Star Wars VIII: První fotky z placu a pracovní název | Fandíme filmu Star Wars VIII: První fotky z placu a pracovní název | Fandíme filmu Star Wars VIII: První fotky z placu a pracovní název | Fandíme filmu Star Wars VIII: První fotky z placu a pracovní název | Fandíme filmu Star Wars VIII: První fotky z placu a pracovní název | Fandíme filmu
Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest