Black Panther: Režisér oficiálně potvrzen

Black Panther: Režisér oficiálně potvrzen | Fandíme filmu
Dlouho očekávané je konečně skutečností, Black Panther dostal jednoho z nejšikovnějších režisérů, jakého Marvel doposud ulovil.

Mluví se o tom dlouho, teď to v oficiálním tiskovém prohlášení potvrdil přímo Marvel. Black Panthera zrežíruje Ryan Coogler, který se koncem loňského roku blýsknul Creedem. Šéf Marvelu Kevin Feige k rozhodnutí poznamenal, že je má studio štěstí, že může do svojí rodiny přizvat takhle talentovaného filmaře. To co filmař předvedl v prvních dvou filmech z něj podle Feigeho udělalo jasnou volbu a všichni ve studiu jsou si jistí, že v mladém režisérovi našli ideálního člověka, který přivede příběh Wakandského panovníka T’Chally k životu. Za nás můžeme jen dodat, že Coogler v Creedovi skutečně prokázal, že je velice zručný vypravěč. Umí pracovat s postavami, budovat napětí i natočit vizuálně strhující scénu. Budeme zvědaví, nakolik se jeho osobní preference nakonec promítnou do zavedených šablon Marvelu.

Black Panthera ztvární Chadwick Boseman a poprvé jej uvidíme už příští rok ve snímku Captain America: Občanská válka. V komiksech je Black Panther vládce fiktivní africké země (bohaté na nerostné suroviny), který se za pomoci zázračné rostliny stane superhrdinou. Tento zvláštní druh flory mu jednoduše zlepší jeho fyzické vlastnosti (zhruba na úroveň Captaina Ameriky) a on se může vesele vrhnout do potírání zločinu. V roli jeho protivníka Ulysse Klawa uvidíme Andyho Serkise, ve vedlejší roli se má objevit také Martin Freeman. Scénář postupně psali Mark Bailey a Joe Robert Cole. Datum mezinárodní premiéry je stanovené na 16.2. 2018.

Zdroj: Marvel

Black Panther

29.01.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Drama, Fantasy, Thriller
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest