Deadpool: Vánoční nadílka trailerů konečně dorazila

Deadpool: Vánoční nadílka trailerů konečně dorazila | Fandíme filmu
Máme pro vás jak slušňáckou, tak hezky eRkovou upoutávku.

Většina očekávaných komiksovek předvádí svoje upoutávky s jinými blockbustery. Deadpool na to šel od lesa a naservíroval nám dvojku nejnovějších trailerů pod stromeček, v balení z červené kůže. V playlistu na vás nejnovější promo čeká v krotké i v necenzurované verzi a rozhodně je o co stát. S postupující kampaní (a s tím, jak trikaři dokončují čím dál větší množství záběrů) si je snímek čím dál tím jistější svým tónem a je třeba říct, že maskovanému ninjovi proříznutá pusa a otravnost dítěte předávkovaného cukrem opravdu svědčí. V tomhle případě bude konstantní hláškování hrát přinejmenším stejně důležitou roli jako akční stránka věci a hrdinova cesta od neslavných začátků, až k osobnímu vykoupení. Na první přehrání snad ani nejde všechny bonmoty pořádně zachytit a s každým dalším spuštěním vyplouvá na povrch, jak moc si Ryan Reynolds pod maskou hraje se slovíčky. Teď už jen aby mu tempo vydrželo i na ploše celovečerního filmu a máme tu příjemný komiksový otevírák příštího roku, který superhrdinskými snímky bude doslova nabitý.

V hlavních rolích hrají Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Ed Skrein, T.J. Miller a Gina Carano. Režíruje nováček Tim Miller, scénář napsali Rhett Reese a Paul Wernick. Česká premiéra je stanovena na 11.2. 2016.

Deadpool vypráví příběh nekonvenčního antihrdiny od Marvel Comicsu. Wade Wilson sloužil u zvláštních jednotek, stal se žoldákem a nakonec byl vystaven krutým experimentům, které zesílily jeho schopnost regenerace a vysloužily mu přezdívku Deadpool. Vyzbrojený novými schopnostmi a temným, pokřiveným smyslem pro humor, se Deadpool vydává na lov muže, který zničil jeho život.

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest