Triple 9: Druhá ukázka šlape pořád dobře

Triple 9: Druhá ukázka šlape pořád dobře | Fandíme filmu
Sice ubylo drsných momentů, ale to nevadí. Druhý trailer ve zkouknutí obstojí tak jako tak.

Druhá ukázka na Triple 9 je sice cenzurovaná, ale to nijak nevadí, protože je jasné, že tenhle akční thriller, ve kterém policajti nehrají zrovna fair play, vykrádají banky a střílí své kolegy, bude hezké maso. Zdá se, že akce nebude nikterak přepálená a drží se nohama na zemi. Kate Winslet to jako ruské záporáčce sluší a to samé můžeme říct i o Gal Gadot, která toho bude mít na sobě méně, než v Batman v Superman. Pozadu ovšem nezůstavá ani mužská část osazenstva, která nesáhne daleko po odjištené pistoli. O české nebo slovenské premiéře pořád ještě nepadlo ani slovo.

Parta zkorumpovaných poldů si myslí, že má všechno na háku. Jenže brzy se dostanou do těžkého průšvihu. Začne je vydírat ruská mafie, která po nich chce, aby vykradli banku. Ačkoliv se jim úkol zdá zpočátku nemožný, vymyslí plán, jak ho splnit. Na opačném konci města chtějí zastřelit svého nového kolegu a vyhlásí „kód 999“, což okamžitě vyšle všechnu policii na místo činu a oni budou mít na akci klid. 

Režíroval John Hillcoat, hrají Woody Harrelson, Casey Affleck, Anthony Mackie, Aaron Paul, Norman Reedus, Kate Winslet, Chiwetel Ejiofor, Teresa Palmer a Gal Gadot. Scénář napsal Matt Cook. Film stál necelých třicet milionů dolarů. Americká premiéra je stanovena na 19. 2. 2016.

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest