Thor: Ragnarok jako buddy movie s Hulkem

Thor: Ragnarok jako buddy movie s Hulkem | Fandíme filmu
Samostatný film s Hulkem je vzdálenější než kdykoliv předtím.

Mark Ruffalo při propagaci dramatu Spotlight musí často odpovídat na otázky ohledně marvelovky Thor: Ragnarok, ve které se objeví jako Hulk. A i když samozřejmě nemůže prozradit nic konkrétního, kličkuje kolem pravdy moc hezky. Domnívá se, že Ragnarok bude buddy movie s Thorem a Hulkem, a že v jednu chvíli se spolu oba hrdinové poperou (protože to diváci zkrátka mají rádi). Režisér Taika Waititi už mu něco málo prozradil o tom, kam bude snímek směřovat a Ruffalovi se to docela zamlouvá.

Herec také znovu zopakoval, že by moc rád někdy viděl scénu, ve které vedle sebe stanou Hulk a Bruce Banner. Banner je podle něj to jediné, čeho se Hulk skutečně bojí a jejich společná scéna by měla patřičné grády. Zelený obr se vypravil do hlubokého vesmíru, kde jsou v komiksech různé multidimenzionální šarády na denním pořádku, takže by jistě šlo něco podobného spáchat i na filmovém plátně.

Ruffalo se dále ještě jednou vrátil k tématu samostatného filmu s Hulkem. Podle Marka je podobný projekt vzdálenější než kdykoliv předtím. Na samostatné filmy s Hulkem má pořád ještě práva studio Universal, nikoliv Marvel, a tak by bylo velice problematické domluvit nějakou spolupráci napříč studii. Ruffalo nicméně dostává dostatek prostoru v týmových filmech (na ty Marvel práva má), a tak je spokojený a snaží se příliš nestresovat něčím, co nemůže jakkoliv ovlivnit.

Mark znovu potvrdil, že Hulkův osud nebude odhalen v Captain America: Civil War (jak se možná nějaký čas plánovalo), ale až přímo v Thor: Ragnarok. Natáčet se podle nejnovějších článků má v červenci a srpnu příštího roku a jeden z aktuálních rozhovorů s Ruffalem zmiňuje také to, že se ve filmu vedle jiných herců objeví také Anthony Hopkins jako Odin. Nevíme ale, jestli článek vychází z nějakých interních zdrojů v Marvelu nebo ze starších novinek, u kterých jsme měli úplně stejné pochybnosti.

Thor: Ragnarok je pokračováním Thora: Temného světa a Avengers: Age of Ultron. Odinův syn (Chris Hemsworth) se vrací do Asgardu, aby našel odpovědi na znepokojující otázky, které mu zasely do hlavy vize Scarlet Witch. Na trůnu nachází Lokiho (Tom Hiddleston) převtěleného v jeho otce a pomalu se ve světě polobohů schyluje k Ragnaroku, kataklyzmické události, která restartuje běh dějin. Vedle Hemswortha a Hiddlestona se vrací také Jamie Alexander. Scénář napsali Craig Kyle a Christopher Yost. Režírovat má Taika Waititi. Datum české premiéry je stanoveno na 2.11. 2017. 

Zdroje: NY Daily News, USA Today

Thor: Ragnarok

03.11.2017 | USA, Austrálie
Akční, Komedie, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2023 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest