Interstellar vychází na DVD a Blu-ray

Interstellar vychází na DVD a Blu-ray | Fandíme filmu
Warner Bros.
Zobrazit další 3 obrázky
Blu-ray vychází hned ve třech různých variantách a dvojdiskové vydání nabídne skoro tři hodiny bonusů!

Interstellar, sci-fi Christophera Nolana o objevování nových světů, nabídl vskutku impozantní zážitek. Film jsme pochválili v recenzi a v našem výročním žebříčku nejlepších filmů se umístil dokonce na první příčce. Teď opulentní dobrodružná výprava dorazila i na domácí nosiče, kde lze vybírat z mnoha různorodých provedení. Na DVD film vyšel bez bonusů, pouze s českým dabingem. Daleko zajímavější je to na Blu-ray, které je také daleko vhodnější k zachycení audiovizuálních kvalit snímku.

Blu-ray vychází hned ve třech variantách a to v klasické amaray (plastové) krabičce, ve Futurepaku (Metalpaku) a v Digibooku. Všechny tři varianty obsahují dva disky, kdy na disku s filmem nechybí původní znění v mixu DTS-HD Master 5.1 a český dabing v mixu Dolby Digital 5.1. Druhý disk potom obsahuje zhruba padesátiminutový dokument Věda v Interstellaru a asi dvouhodinový film o filmu, který rozebírá scénář, natáčení na Islandu, výrobu robotů, práci s miniaturami, simulaci stavu beztíže a další a další témata. Všechny bonusy jsou doplněné o české titulky. Vydání v Digibooku navíc obsahuje 48stránkovou knížečku s fotografiemi a popisky. Digibook u nás vyšel v limitovaném nákladu 300 ks.

Všechny varianty Blu-ray i DVD můžete objednávat dole pod článkem, další podrobnosti o filmu či trailery najdete ve starších článcích.

Galerie: 4

Interstellar vychází na DVD a Blu-ray | Fandíme filmu Interstellar vychází na DVD a Blu-ray | Fandíme filmu Interstellar vychází na DVD a Blu-ray | Fandíme filmu Interstellar vychází na DVD a Blu-ray | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest