Self/Less: Ben Kingsley chce žít věčně

Self/Less: Ben Kingsley chce žít věčně | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Přehrajte si trailer na thriller, v němž Ben Kingsley vloží svoje vědomí do těla Ryana Reynoldse.

Ben Kingsley a Ryan Reynolds se sešli v psychologickém sci-fi thrilleru režiséra Tarsema Singha (Cela, Válka bohů), který nese název Self/Less. Scénář skončil v roce 2011 na Black Listu a za jeho zrodem stojí dvojice Álex a David Pastorovi (režírovali horor Přenašeči).

Oficiální synopse filmu hovoří o bohatém starém muži (Kingsley) umírajícím na rakovinu. Ten se rozhodne podstoupit radikální lékařský zákrok, který přenese jeho vědomí do těla zdravého mladého muže (Reynolds). To však není všechno. Po úspěšné proceduře mladík s vědomím starce začne odhalovat tajemství původu nového těla a organizace, jež je ochotna ho chránit všemi možnými prostředky.

Ve vedlejších rolích se představí Matthew Goode (Watchmen) nebo Natalie Martinez (Rallye smrti). Americká premiéra se koná 31.7.. Takže snad se dočkáme i my. Mezitím se můžete podívat na první trailer, kratičké virální video a čtveřici plakátů.

Self/Less: První trailer, virál

Zdroj: Collider

Galerie: 4

Self/Less: Ben Kingsley chce žít věčně | Fandíme filmu Self/Less: Ben Kingsley chce žít věčně | Fandíme filmu Self/Less: Ben Kingsley chce žít věčně | Fandíme filmu Self/Less: Ben Kingsley chce žít věčně | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest