The Voices: Ryan Reynolds zavraždí Gemmu Arterton

The Voices: Ryan Reynolds zavraždí Gemmu Arterton | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Kdo ho k tomu přinutil? Hlas jeho kocoura. Přehrajte si první trailer na černou komedii a koukněte na obrázky.

Jerry Hickfang je od pohledu sympaťák, na druhou stranu ale i celkem podivín. Čas od času tak musí absolvovat návštěvu terapeuta a brát prášky. Pracuje ve fabrice, v níž zabaluje vany do krabic. A tajně chová city ke krásné účetní Fioně. Bydlí v  bytě nad bowlingem se dvěma zvířecími mazlíčky. Kocourem jménem Mr. Whiskers a psem jménem Bosco. Na tom není nic zvláštního, jenomže… obě dvě zvířata s ním mluví a on mluví s nimi. Zvláště Mr. Whiskers na něj má značný vliv a nutí Jerryho dělat špatné věci, což ve většině případů zahrnuje vraždění a pod Jerryho nožem bohužel nešťastnou náhodou spočine i Fiona. Zato Bosco je kocourovým mravním protipólem. Podaří se Jerrymu z tohoto bláznovství nějakým způsobem dostat?

Film natočila Marjane Satrapi, která doposud pouze spolurežírovala adaptace svých komiksů (Persepolis, Kuře na švestkách). Jerryho si zahrál Ryan Reynolds. Roli Fiony dostala Gemma Arterton (Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic, Souboj Titánů). V další roli se objevila Anna Kendrick (Ladíme, Lítám v tom). Scénář napsal Michael R. Perry (Paranormal Activity 2). Film debutoval před rokem na festivalu v Sundance. Do světových kinosálů postupně poputuje letos. V USA se diváci dočkají 6.2..

The Voices - Trailer

Zdroj: STYD

Zdroj obrázků: Ace Showbiz

Galerie: 6

The Voices: Ryan Reynolds zavraždí Gemmu Arterton | Fandíme filmu The Voices: Ryan Reynolds zavraždí Gemmu Arterton | Fandíme filmu The Voices: Ryan Reynolds zavraždí Gemmu Arterton | Fandíme filmu The Voices: Ryan Reynolds zavraždí Gemmu Arterton | Fandíme filmu The Voices: Ryan Reynolds zavraždí Gemmu Arterton | Fandíme filmu The Voices: Ryan Reynolds zavraždí Gemmu Arterton | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest