The Dark Knight Rises: Batman a Bane na oficiálních fotkách

The Dark Knight Rises: Batman a Bane na oficiálních fotkách | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
A v jaké fázi je momentálně natáčení?

U Batmana konečně nastávají plodné časy. Natáčení oficiálně skončilo a přípravy snímku se dostaly do fáze postprodukce. Od této chvíle bychom tak měli být zásobováni namísto amatérsky pořizených fotek z natáčení už jen a pouze oficiálními materiály. A že by jich mělo být v následujících (tý)dnech poměrně dost. Už dříve jsme vás informovali o šestiminutovém prologu, který se objeví ve vybraných (přesněji řečeno nedigitalizovaných) zámořských IMAXech před čtvrtou Mission Impossible. Stane se tak 15. prosince, stejný den přitom jde do kin v USA i druhý Sherlock Holmes, ke kterému bude zase "přilepen" regulérní trailer. Než však tyto dny nadejdou, budeme si moci čekání zkrátit díky časopisu Empire.

V jeho novém čísle bude totiž možno najít rozsáhlý článek týkající se právě třetího Batmana, nové oficiální fotky a také rozhovor s Christopherem Nolanem, kde by režisér měl trošku zmírnit své tajnůstkaření okolo celého projektu. Vydání (a tedy i jeho scany) se však ke čtenářům dostane až během příštího týdne, prozatím tu tedy máme alespoň dvě jeho obálky, které magazín odhalil na svých stránkách. Tedy "odhalil", postarali se o to spíš čtenáři, kteří během posledních dvou dnů hlasovali, kterou z postav Batman - Bane chtějí vidět. Čím více hlasů, tím více se odkrývalo, a není divu, že s předstihem několika hodin zvítězil záporák Bane, na nějž jsme si těch pohledů narozdíl od titulního hrdiny zatím tolik neužili. Vy si nicméně můžete obě obálky prohlédnout v galerii a dumat třeba nad tím, co to má Bane s kůží na pravé ruce.

Temný rytíř povstal

20.07.2012 | USA, Velká Británie
Akční, Krimi, Drama, Thriller
Info o filmu

Galerie: 2

The Dark Knight Rises: Batman a Bane na oficiálních fotkách | Fandíme filmu The Dark Knight Rises: Batman a Bane na oficiálních fotkách | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest