Den po konci světa: Found footage apokalypsa

Den po konci světa: Found footage apokalypsa | Fandíme filmu
Producentka Donnieho Darka natočila "Paranormal Activity v globálním měřítku". Film dorazil na náš DVD trh, koukněte na trailer.

Apokalypsa je vděčný námět už řadu let. Pro svůj druhý režisérský počin si ji zvolila i režisérka Casey La Scala. Spíš než o režii se ale zajímá o produkční činnost - pracovala na filmech jako Donnie Darko, nebo Amityville: The Awakening, který je momentálně v postprodukci a na uvedení čeká.

Sama režisérka svůj horor s názvem Den po konci světa (The Remaining) popsala jako "Paranormal Activity v globálním měřítku". To trochu napoví o stylizaci. A jelikož se jí navíc zalíbila myšlenka biblického konce světa, zkusila ho zasadit do příběhu skupiny svatebčanů. Ti svůj radostný den bohužel nestihli doslavit kvůli nečekanému dni zúčtování. Nastává všeobecná panika a chaos. Lidi jsou proti neznámým silám a démonům bezbranní. Komu, jak a či vůbec se podaří vyváznout?

O záchranu se pokouší herci malých a seriálových rolí Johnny Pacar, Shaun Sipos, Bryan Dechart, John Pyper-Ferguson, nebo Italia Ricci (Don Jon) a Alexa Vega (série Spy Kids).

Film byl uveden minulý rok v září, k nám se dostal na DVD 28.1.2015.

Den po konci světa: Trailer

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest