Jupiter vychází: Další mezinárodní upoutávka

Jupiter vychází: Další mezinárodní upoutávka | Fandíme filmu
Novinka sourozenců Wachowských se připomíná dalším mezinárodním trailerem, který však nenabízí nic, co jsme už předtím neviděli.

Zveřejněné ukázky na Jupiter vychází Andyho a Lany Wachowských mi přišly takové nemastné neslané a tak nějak jsem z nich byl docela na rozpacích. Pak přišla zpráva, že se film o rok odložil, zřejmě v obavě, že by tehdejšímu vedení studia nadále zhoršil meziroční finanční výsledky. Po čase vyšel nový trailer a pocity z něj byly přece jen o něco lepší. Teď je tu další mezinárodní ukázka, která se objevila nejspíš jenom proto, aby se na film nezapomnělo - trailer servíruje na prostoru minuty a půl tytéž záběry, jaké jsme už viděli ve starších upoutávkách.

Jupiter vychází: Další mezinárodní trailer

Jupiter Jonesová (Mila Kunis) se narodila pod noční oblohou, na které jí znamení předpovídala velkou budoucnost. Teď je Jupiter dospělá a ze snů o hvězdách se musí vzbudit do studené reality každodenní práce uklízečky záchodů a nekonečné série nepříjemných partnerských rozchodů. Teprve když ji na Zemi přiletí vystopovat Caine (Channing Tatum), geneticky vyvinutý (ex)armádní lovec, začne Jupiter pomalu odhalovat, co si pro ni osud nachystal. Její genetický kód ji předurčuje k neuvěřitelnému dědictví, které by mohlo vychýlit rovnováhu kosmu. 

Jupiter má stejný genetický kód jako „královna vesmíru“, která za ní Cainea vyšle proto, aby ji zabil a znemožnil jí tak jakkoliv ohrozit královninu vládu. Caine se však do Jupiter zamiluje a začne ji chránit. Vedle Kunis a Tatuma dále hrají Sean Bean, Eddie Redmayne (Bídníci), Doona Bae (Atlas mraků), James D’Arcy (Atlas Mraků, Hitchcock), Douglas Booth (Noah), Tuppence Middleton (Trance) Tim Pigott-Smith (Alenka v říši divů, Quantum of Solace). Česká premiéra je ohlášena na 5. 2. 2015.

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest