Boj sněžného pluhu s mafií: Stellan Skarsgård zabíjí

Boj sněžného pluhu s mafií: Stellan Skarsgård zabíjí | Fandíme filmu
Když se chcete pomstít vrahům svého syna, je rozhodně lepší, když řídíte obrovský sněžný pluh. Koukněte na trailer dnešní premiéry.

Nils je pluhař. Se svým pluhem se prohání zasněženými pláněmi, uvolňuje cestu svým spoluobčanům z jednoho malého chladného norského městečka. Svojí práci bere velmi zodpovědně a jeho spoluobčané to oceňují, proto ho jednoho dne jmenují Občanem roku. Radostná událost má však pro Nilse trpké zakončení. Dozví se, že jeho syn umřel na předávkování. Nils se ovšem není schopen s oznámením smířit a nevěří tomu, že by se jeho syn předávkoval. Proto vezme spravedlnost do svých rukou a hodlá se postavit samotné mafii. Nils to nebude mít lehké, ale na jeho straně jsou silné zbraně – mohutný stroj a štěstí začátečníka. Za snímkem Kraftidioten (Boj sněžného pluhu s mafií) stojí norský režisér Hans Petter Moland a v hlavní roli otce účinkuje Stellan Skarsgård, kterého jistě znáte jako profesora Erika Selviga z Thora, či jako Billa Turnera z Pirátů z Karibiku. Boj sněžného pluhu s mafií bude do českých kin uveden právě dnes, slovenští diváci se dočkají 15.1. 2015.

Celkově mám z filmu takový „neesonovský“ dojem, osamělý otec likvidující jednoho mafiána za druhým, nemá sice zkušenosti z armády nebo z tajných služeb, ale touha po pomstě je dostatečně velká, aby mu to vyšlo. Trailer působí klidným vyprávěcím tempem, doufejme, že film takový nebude.

Boj sněžného pluhu s mafií: Trailer s českými titulky

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest