Batman v Superman: Plakát Wonder Woman a Comic-Con

Batman v Superman: Plakát Wonder Woman a Comic-Con | Fandíme filmu
Zobrazit další 3 obrázky
Co všechno odhalil Comic-Con? AKTUALIZACE: Unikla částečná fotka Batmanovy nové zbroje.

AKTUALIZACE: Přidáváme uniknutý obrázek zmiňovaného Batmana se "zářícíma očima" a společnou fotku trojice ústředních představitelů a režiséra.

Původní text: Ačkoliv podle oficiálního programu Batman v Superman: Dawn of Justice na Comic-Conu měl chybět, nakonec Warner nezklamal a představil film jako vůbec první bod svého programu. Zúčastnili se režisér Zack Snyder a herci Henry Cavill (Superman), Ben Affleck (Batman) a Gal Gadot (Wonder Woman). Natáčení prý probíhá skvěle, a tak Snyder pustil zúčastněným krátký teaser, který asi hned tak neuvidíme.

V teaseru stojí Batman na gothamské střeše. Prší. Má na sobě jiný kostým než ten, který známe. Něco na způsob brnění z komiksu Návrat Temného rytíře. Má rozsvícené oči. Odhrne plachtu, pod ní je batsignál. Rozsvítí jej a v kuželu světla se vznáší Superman. Vypadá naštvaně. V jeho očích začíná žhnout heat vision a přitom Superman stále zírá na Batmana. Logo filmu, konec. Kromě toho fanoušci mohli vidět dva 3D modely Batmana a Supermana a plakáty Batmana, Supermana a Wonder Woman! Viz galerie.

Zdroje: Marvel Spider, Just Jared, Coming Soon, Zack Snyder

Galerie: 4

Batman v Superman: Plakát Wonder Woman a Comic-Con | Fandíme filmu Batman v Superman: Plakát Wonder Woman a Comic-Con | Fandíme filmu Batman v Superman: Plakát Wonder Woman a Comic-Con | Fandíme filmu Batman v Superman: Plakát Wonder Woman a Comic-Con | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest