Expendables 3: Pět nových fotek

Expendables 3: Pět nových fotek | Fandíme filmu
Zobrazit další 4 obrázky
Po plakátech jsou tu skupinové fotky postradatelné party.

Po včerejší náložit plakátů se Expendables 3 producírují také na pěti nových fotkách, kde je můžete vidět hezky pohromadě. Dá se z fotek něco usuzovat? S jistotou snad jen to, že po většinu filmu  budou tvořit jádro týmu Sylvester Stallone, Dolph Lundgren, Jason Statham a Randy Couture. O Wesleym Snipesovi víme, že se k týmu připojí posléze, nicméně pak už také asi z plátna nesleze. Podstatně zajímavější ale je, že hned na několika fotkách vidíme Antonia Banderase. Můžeme také u něj očekávat, že jeho role bude poměrně výrazná? Jet Li není nikde k vidění, takže nejspíš i tentokrát dostane jen takový menší štěk a stejně tak lze předpokládat, že nijak zásadní prostor nebude mít ani Arnold Schwarzenegger. Společně s Harrisonem Fordem budou dost možná plnit úlohu rádců v pozadí, kteří se zapojí maximálně do jedné, dvou akčních scén. Koho ale pořád Slyovi nemůžu odpustit, jsou čtyři mlaďoši. Je na ně vůbec někdo zvědavý? Není zbytečné krást čas skutečným hvězdám a cpát ho čtyřem neznámým hercům, o které se nikdo neprosil? Ale uvidíme, třeba mě mláďata ještě přesvědčí o své užitečnosti, přinejhorším poslouží jako živé štíty. Alespoň že Mel Gibson vypadá výborně! Záporák z něj bude jistě vydařený. 

Ve třetích Expendables Barney (Sylvester Stallone), Christmas (Jason Statham) a zbytek týmu čelí Conradu Stonebanksovi (Mel Gibson), který před lety spolu s Barneym Expendables zakládal. Ze Stonebankse se stal nelítostný obchodník se zbraněmi a někdo, koho Barney musel zabít. Tedy alespoň si myslel, že ho zabil. Stonebanks unikl smrti a snaží se s Expendables skoncovat. Ale Barney má jiné plány. Rozhodne se, že proti staré krvi může bojovat jedině nová krev a nabere do týmu několik nových členů, kteří jsou mladší, rychlejší a vyznají se v technologiích. Z poslední mise se tak stává souboj staré školy s novou školou a na Expendables čeká zatím nejosobnější bitva. Česká a slovenská premiéra jsou stanoveny na 14.8.2014.

Zdroj: Kinopoisk I, Kinopoisk II

Galerie: 5

Expendables 3: Pět nových fotek | Fandíme filmu Expendables 3: Pět nových fotek | Fandíme filmu Expendables 3: Pět nových fotek | Fandíme filmu Expendables 3: Pět nových fotek | Fandíme filmu Expendables 3: Pět nových fotek | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest