Underworld dostane pátý díl

Underworld dostane pátý díl | Fandíme filmu
Upíři a vlkodlaci se nejspíš vrátí v dalším pokračování hororově-akční série. Bude u toho někdo z původního obsazení nebo tvůrců?

Underworld je tu s námi už jedenáct let a za tu dobu jsme se dočkali čtyř filmů, kde mezi sebou přes víc jak půl tisíciletí válčí klan Lycanů (vlkodlaků) a rod upírů. A možná, že letité bitvy budou pokračovat i v dalším díle, který se údajně začíná pomalu připravovat. K projektu je připojen producent Len Wiseman, režisér jedničky a dvojky, a prozatímní podtitul zní Next Generation.

Zda se v těsné latexové kombinéze už počtvrté vrátí Kate Beckinsale, se v tuto chvíli netuší. Objevuje se však možnost, že nový film, jak už naznačuje jeho aktuální podtitul, by měl sledovat osudy Eve, jež je dcerou Michaela a Selene a stejně jako její tatínek, i ona je napůl vlkodlak a napůl upír. Každopádně na nějaké potvrzené zprávy je času ještě dost. Nicméně, nechali byste si líbit další díl raději s Kate nebo by vám nevadilo, když bude hlavní postavou její potomek? Ať už by se například v roli Eve opět objevila India Eisley nebo by šlo o lehce starší hrdinku s novou tváří?

Zdroj: Bloody Disgusting

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest