Amazing Spider-Man 2: Nový, tříminutový trailer

Amazing Spider-Man 2: Nový, tříminutový trailer | Fandíme filmu
Zobrazit další 1 obrázek
Peter Parker nás dál a dál zásobuje novými záběry ze svého pavoučího života. Přidáváme nové obrázky a online videohru. AKTUALIZOVÁNO o další trailer

AKTUALIZACE: Přidali jsme ještě jeden mezinárodní trailer, s několika dalšími dosud neviděnými záběry.

Uf. Zdá se, že se skutečně bude opakovat situace z časů prvního Amazing Spider-Mana, kdy před premiérou Sony vypustilo tolik promo videí, že se jednomu šikovnému fanouškovi podařilo ze všech upoutávek sestříhat plných 25 minut filmu! Jen týden po posledních featurettách je tu nový, tříminutový trailer, který představuje slušnou řádku doposud neviděných záběrů. Pusťte si jej tedy pouze na vlastní nebezpečí. Upoutávka velice dobře míchá akční zábavu s představováním příběhu, kdy pohodový život v kostýmu Spider-Mana naruší stíny minulosti, ambice společnosti Oscorp, zrození mocných protivníků a strach o Gwen Stacey.

Hans Zimmer video žene perfektně kupředu, a tak lze traileru vytýkat snad pouze plně digitální sekvence, které nám stále nahánějí strach. Od časů prvního Raimiho Spider-Mana samozřejmě vývoj pokročil mílovými kroky kupředu, avšak i tak pořád platí, že kdykoliv Electro začne kolem sebe metat elektřinu, vypadá okamžitě daný záběr jako výjev z videohry. Do premiéry ale stále zbývají dva měsíce, tak držme trikařům palce. Dole v galerii najdete nejnovější obrázky a pokud byste měli zájem, můžete si zahrát oficiální online hříčku Endless swing, kde se můžete pohoupat mezi mrakodrapy.

Amazing Spider-Man 2: Tříminutový trailer

Amazing Spider-Man 2: Kratší mezinárodní trailer

 

Ty největší boje vždycky sváděl Spider-Man sám se sebou: Mezi sebou se praly obyčejné závazky Petera Parkera a neobyčejné povinnosti Spider-Mana. V Amazing Spider-Manovi 2 ale před Petrem leží daleko větší konflikt.

Je báječné být Spider-Manem (Andrew Garfield). Peter Parker nezná nic lepšího, než pocit, který zažívá při houpání mezi mrakodrapy, zvyká si na to, že je hrdina a tráví čas s Gwen (Emma Stone). Jenže být Spider-Manem má svoji cenu. Jen Spider-Man může ochránit ostatní Newyorčany před mocnými zlosyny, kteří ohrožují město. V Electrovi (Jamie Foxx) Peter nachází soupeře mnohem silnějšího, než je on sám. A když se po dlouhé době vrací jeho přítel Harry Osborn (Dane DeHaan), Peter zjišťuje, že jeho nepřátelé mají jednu věc společnou: Oscorp.

Dále hrají Campbell Scott (Richard Parker), Embeth Davidtz (Mary Parker), Paul Giamatti (Aleksei Sytsevich) a Sally Field (tetička May). Česká premiéra je naplánována na 24.4. 2014, slovenská na 1.5. 2014. 

Zdroj obrázků: Oficiální Facebook

Amazing Spider-Man 2

02.05.2014 | USA
Akční, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 2

Amazing Spider-Man 2: Nový, tříminutový trailer | Fandíme filmu Amazing Spider-Man 2: Nový, tříminutový trailer | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest