Paddington: Colin Firth jako roztomilý medvídek

Paddington: Colin Firth jako roztomilý medvídek | Fandíme filmu
Do kin se chystá populární britská pohádka o usměvavém medvídkovi. Obsazení vypadá více než slibně.

Další kousek od producenta filmů Gravitace a Harry Potter, Davida Heymana, možná uvidíme v kinech „už“ za necelý rok. Tentokrát půjde o rodinnou komedii Paddington, zfilmovanou klasiku dětské literatury. Půvabný příběh o medvídkovi z Peru, který přijede na londýnské nádraží, aby si našel novou rodinu, znají snad všechny britské děti. Méďa si sice záhy rodinu najde, ale brzy se octne v ohrožení, když si ho všimne vlezlý kurátor místního muzea.

V roli animovaného medvídka uslyšíme výborného Colina Firtha, na účast ve filmu dále kývli také Nicole Kidman, Hugh Benneville, Sally Hawkins nebo Julie Walters. Na režisérskou stoličku usedne Paul King, který má na svědomí dost specifický seriál Mighty Boosh. Spolu s Michaelem Bondem, který knížky o podivuhodném medvídkovi z Peru napsal, zapracuje také na scénáři.

Roztomilý příběh je již v post-produkci a do kin míří příznačně před Vánocemi. Premiéru by si měl odbýt 28.11. 2014 ve Velké Británii. Po české distribuci zatím není ani vidu ani slechu. Už podle spousty známých a osvědčených jmen ve štábu se ale máme na co těšit. V galerii najdete plakát.

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest