Expendables 3: Oficiální teaser trailer je venku

Expendables 3: Oficiální teaser trailer je venku | Fandíme filmu Zobrazit další 4 obrázky
Postradatelní se představují v první upoutávce.

Expendables 3 se představili v prvním teaseru a krásně předvedli, na co postradatelní spoléhají především. Chlapáctví, humor a jména. Slyovi a spol. by před premiérou stačilo na bílý plakát vypsat, kteří borci se sešli tentokrát a lidi by prostě přišli. Teaser odhaluje veškeré zúčastněné herce, snad kromě Kelseyho Grammera. Pro pořádek to jsou: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Jason Statham, Jet Li, Dolph Lundgren, Wesley Snipes, Mel Gibson, Harrison Ford, Antonio Banderas, Terry Crews, Randy Couture, Kelsey Grammer, Kellan Lutz, Glen Powell, Victor Oritz a Ronda Rousey. V galerii si můžete prohlédnout pózující bandu z teaser traileru.

Expendables 3: Teaser trailer

Ve třetích Expendables Barney (Sylvester Stallone), Christmas (Jason Statham) a zbytek týmu čelí Conradu Stonebanksovi (Mel Gibson), který před lety spolu s Barneym Expendables zakládal. Ze Stonebankse se stal nelítostný obchodník se zbraněmi a někdo, koho Barney musel zabít. Tedy alespoň si myslel, že ho zabil. Stonebanks unikl smrti a snaží se s Expendables skoncovat. Ale Barney má jiné plány. Rozhodne se, že proti staré krvi může bojovat jedině nová krev a nabere do týmu několik nových členů, kteří jsou mladší, rychlejší a vyznají se v technologiích. Z poslední mise se tak stává souboj staré školy s novou školou a na Expendables čeká zatím nejosobnější bitva. Česká a slovenská premiéra jsou stanoveny na 14.8.2014.

Galerie: 5

Expendables 3: Oficiální teaser trailer je venku | Fandíme filmu Expendables 3: Oficiální teaser trailer je venku | Fandíme filmu Expendables 3: Oficiální teaser trailer je venku | Fandíme filmu Expendables 3: Oficiální teaser trailer je venku | Fandíme filmu Expendables 3: Oficiální teaser trailer je venku | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2019 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest