Tusk: Horor Kevina Smithe v duchu Lidské stonožky

Tusk: Horor Kevina Smithe v duchu Lidské stonožky | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 7 obrázků
Ještě než se pustí do Clerks III, natáčí si Smith pro radost podivný horor. Máme pro vás první fotky z natáčení.

Nejen blockbustery živ je filmový fanda. Kevin Smith, režisér proslulý zejména snímky ze světa s Jayem a Tichým Bobem, momentálně natáčí velmi bizarní horor, který je některými zahraničními weby přirovnáván k sérii Human Centipede režiséra Toma Sixe. Hlavní hrdina byl kdysi ztracen v moři s mrožem. Když se vrátí, shání přes inzerát spolubydlícího do svého bytu. Spolubydlící nemusí platit žádný nájem, celá věc má však malý háček - dotyčný musí celou dobu nosit kostým mrože, a chovat se jako zvíře.

Scénář, který je údajně volně inspirovaný skutečným inzerátem, vznikl na základě jednoho dílu podcastu Kevina Smithe, který nahrává společně se svým scenáristickým kolegou Scottem Mosierem. Hlavní roli ve filmu dostal Michael Parks (Earl McGraw z několika Tarantinových a Rodriguezových snímků), do mrožího obleku se bude oblékat Justin Long (Matt Farrel ze čtvrtého dílu série Smrtonosná past). Dalších rolí se zhostili mimo jiné Hailey Joel Osment (Cole Sear ze slavného filmu Šestý smysl) a Genesis Rodriguez (Konečná). Role vyšetřujícího policisty byla nabídnuta Quentinu Tarantinovi, ten ji však odmítl.

Natáčení filmu, jehož děj je zasazený do kanadské Manitoby, je momentálně v plném proudu. Začalo 4. listopadu, a poslední klapka by měla padnout 22. listopadu, a tvůrci by Tusk chtěli poprvé ukázat světu v lednu příštího roku na festivalu Sundance. Vy se zatím můžete podívat v galerii na několik fotek, které Kevin Smith zveřejnil na svém Twitteru a Instagramu.

Zdroje: Kevin Smith Twitter, Tusk Twitter, Kevin Smith Instagram, Collider, THR, Coming Soon

Galerie: 8

Tusk: Horor Kevina Smithe v duchu Lidské stonožky | Fandíme filmu Tusk: Horor Kevina Smithe v duchu Lidské stonožky | Fandíme filmu Tusk: Horor Kevina Smithe v duchu Lidské stonožky | Fandíme filmu Tusk: Horor Kevina Smithe v duchu Lidské stonožky | Fandíme filmu Tusk: Horor Kevina Smithe v duchu Lidské stonožky | Fandíme filmu Tusk: Horor Kevina Smithe v duchu Lidské stonožky | Fandíme filmu Tusk: Horor Kevina Smithe v duchu Lidské stonožky | Fandíme filmu Tusk: Horor Kevina Smithe v duchu Lidské stonožky | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest