Captain America 2: Pětiminutové preview

Captain America 2: Pětiminutové preview | Fandíme filmu
V nevalné kvalitě, ale přece jsme se pětiminutové upoutávky na Winter Soldiera dočkali.

Captain America: Winter Soldier se představil ve výživném traileru a my jsme pro vás ten trailer následně rozebrali na nanočástice. Tím ale hody ani zdaleka nekončí. Za oceánem Marvel divákům před promítáním Thora 2 ze Zimního vojáka pouští pětiminutové preview, které si teď samozřejmě našlo skulinkou cestu na internet. Kvalita není bůhvíjaká, ale co se děje jde rozeznat spolehlivě a hned úvodní rvačka ve výtahu vypadá lahůdkově. Následuje uvedení do děje, které se hodně podobá tomu z traileru a liší se snad jen záběrem na hřbitov a jedním záběrem na vzlétající Helicarrier. Závěrečný akční sestřih ukazuje nových záběrů celou řadu, včetně prvního oficiálního pohledu na agentku 13 v podání Emily VanCamp. Dočkali jsme se také přímého pohledu do nezakryté tváře Winter Soldiera. Fanoušci, kteří neznají předlohu, mohli být při pohledu na tvář Sebastiana Stana docela překvapení. A jaký dojem udělalo preview na vás?

Po událostech v New Yorku se Steve Rogers snaží přizpůsobit modernímu světu a žít poklidným životem ve Washingtonu. Když se ale kolega z S.H.I.E.L.D.u stane terčem útoku, Steve je zapleten do pavučiny intrik, která může ohrozit celý svět. Navzdory útokům nájemních zabijáků, kteří se jej snaží umlčet na každém rohu, se Kapitán Amerika snaží společně s Černou vdovou rozkrýt rozsáhlé spiknutí. V boji proti zločinnému plánu pomáhá dvojici také nový spojenec, Falcon, avšak nečekaně se hrdinové budou muset postavit ještě hrozivějšímu nepříteli – Zimnímu vojákovi, Winter Soldierovi.

Film natočili režiséři Anthony Russo a Joe Russo, scénář napsali autoři prvního filmu, Christopher Markus a Stephen McFeely. V titulní roli se vrací Chris Evans, Scarlett Johansson si zopakuje úlohu Black Widow, Samuel L. Jackson úlohu Nicka Furyho. Dále se vrací Dominic Cooper jako Howard Stark, Sebastian Stan jako Bucky Barnes, Cobie Smulders jako agentka Maria Hill, Hayley Atwell jako Peggy Carter, Maximiliano Hernández jako agent Sitwell a Toby Jones jako Arnim Zola. Nově obsazení rozšíří Anthony Mackie jako Falcon, Emily VanCamp jako agentka 13, Robert Redford jako agent Alexander Goodwin Pierce, Frank Grillo jako Crossbones a Alan Dale jako člen světového bezpečnostního koncilu. Česká i slovenská premiéra jsou stanoveny na 3.4. 2014.

Captain America: Winter Soldier - Pětiminutové preview

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2020 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest