Solace: Anthony Hopkins proti masovým vrahům

Solace: Anthony Hopkins proti masovým vrahům | Fandíme filmu
Sir Anthony Hopkins se obloukem vrací k Hanibalu Lecterovi - Zahraje v thrilleru z pera několika  excelentních scenáristů.

Mezi Hopkinsovy nejslavnější postavy bude vždycky patřit sériový vrah Hannibal Lecter. Teď se sir Anthony podívá na druhou stranu barikády, když si v thrilleru Solace zahraje bývalého doktora, který je pro svou schopnost mimosmyslového vnímání ceněným pomocníkem FBI. Příběh snímku se pak bude točit kolem jednoho obzvláště intenzivního případu. Studio New Line na Hopkinse asi hodně sází, protože zatím k filmu nenajalo ani režiséra, natož aby zveřejnilo jakékoliv další podrobnosti. Hodně zajímavý je ale vývoj scénáře!

První nástřel napsali Sean Bailey a Ted Griffin. Sean se zatím nijak výrazně neprezentoval, ale Ted má na kontě Dannyho parťáky nebo seriál Terriers. Pak dostal film k přepsání James Vanderbilt, který v minulosti napsal Zodiaca či Vítejte v džungli a jeho jméno budete moct hledat také v závěrečných titulcích nového Spider-Mana či Total Recallu. Úplně nakonec dostala scénář k doladění kapacita největší – Peter Morgan, který byl za své řemeslo už dvakrát nominovaný na Oscara (Duel Frost/Nixon, Královna). Takže jak sami vidíte, buď nás čeká dokonale vybroušený klenot anebo nesourodá slátanina. Doufejme, že to první.

Zdroj: Variety

V mysli vraha

16.12.2016 | USA
Krimi, Drama, Mysteriózní
Info o filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest