Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška: Trailer válečné sci-fi přetéká akcí

Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška: Trailer válečné sci-fi přetéká akcí | Fandíme filmu
Netflix
Zobrazit dalších 7 obrázků
Šermířské duely á la Zack Snyder jako na dlani, osudový vzdor útlaku, rozmáchlá destrukce a mnohem víc.

Zack Snyder 19. dubna dodá na Netflix druhou půlku své velkolepé sci-fi, Rebel Moon: Druhou část – Jizvonošku (Rebel Moon - Part Two: The Scargiver). V té dovypráví příběh povstání proti imperiálnímu útlaku, který započal loni na Vánoce.

Momentálně zveřejněný trailer je v zásadě jedna velká akční koláž. Čas od času na nás vyskočí nějaký osudový proslov, ale jinak se střílí, šermuje, rozdávají údery. V izolovaných momentech to nevypadá zle, otázkou je, zda to Snyder pro jednou dokázal poskládat do nějakého celku. Jeho velkým nešvarem v akčních scénách je fascinace jednotlivými momenty, které postrádají kontinuální dynamiku a někdy jim chybí i potřebná přehlednost. Na první pohled je také patrné, že v celé řadě scén je skutečné jen nejbližší okolí postav, zatímco zbytek obrazu je animace někde na pomezí komiksu a videohry.

Akce a vizuální hrátky jsou navíc Snyderovou největší devizou, zatímco jako vypravěč prakticky vždycky tápal. První části Rebel Moon kritici vyčítali, že je to bezduchá prázdná schránka, a protože oba filmy byly připravovány prakticky zároveň, tak zatím bohužel lze jen obtížně doufat, že se v druhé půlce něco zásadně zlepší. Ale pusťte si trailer, koukněte do galerie na plakát a uvidíte, zda to s „Jizvonoškou“ chcete zkoušet.

Ve snímku Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška (Rebel Moon: Part Two – The Scargiver) pokračuje epická sága Kory a jejích přeživších bojovníků. Ti se chystají obětovat všechno, až se spolu s obyvateli Veldtu postaví Mateřskému světu, aby mírumilovný venkovský svět ochránili. Pro ty, kteří ztratili svou původní domovinu, je nově nalezeným domovem. V předvečer boje musejí válečníci čelit pravdě o svojí minulosti a odhalují, proč se vlastně rozhodli bojovat. Na rebely se snáší celá síla říše. Vznikají nezlomná pouta, hrdinové povstanou a zrodí se legendy. Pokračování vesmírné sci-fi bude uvedeno 19. dubna. V hlavních rolích vystupují Sofia Boutella, Djimon Hounsou, Ed Skrein, Michiel Huisman, Doona Bae a Anthony Hopkins. Režíruje Zack Snyder

Podklady a foto: Netflix

Galerie: 8

Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška: Trailer válečné sci-fi přetéká akcí | Fandíme filmu Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška: Trailer válečné sci-fi přetéká akcí | Fandíme filmu Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška: Trailer válečné sci-fi přetéká akcí | Fandíme filmu Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška: Trailer válečné sci-fi přetéká akcí | Fandíme filmu Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška: Trailer válečné sci-fi přetéká akcí | Fandíme filmu Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška: Trailer válečné sci-fi přetéká akcí | Fandíme filmu Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška: Trailer válečné sci-fi přetéká akcí | Fandíme filmu Rebel Moon: Druhá část – Jizvonoška: Trailer válečné sci-fi přetéká akcí | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest