Curse of the Sin Eater: Mladík sní boháče, aby získal jeho miliardy

Curse of the Sin Eater: Mladík sní boháče, aby získal jeho miliardy | Fandíme filmu
Bleiberg Entertainment
Zobrazit další 2 obrázky
Nový horor přináší nabídku, jaká se neodmítá. Spolu s penězi však kanibal pohltí i hříchy svého předchůdce.

Máte rádi zajímavé náměty? Pak zbystřete, protože Curse of the Sin Eater (Kletba pojídače hříchů) rozhodně má potenciál. Producent slibuje šokující podívanou, kterou jen tak nesmažete z paměti a hluboký, smysluplný morální příběh.

Hrdinou příběhu je chudý stavební dělník Rick, který dostane zvláštní nabídku od umírajícího obchodního magnáta. Pokud spořádá opulentní hostinu připravenou z těla zesnulého, zdědí veškeré jeho jmění, majetek a obchodní impérium v mnohamiliardové hodnotě. Rick podmínku splní, avšak spolu s bohatstvím zdědí také strašlivé hříchy, které nebožtík spáchal, aby k penězům přišel. Rickův nový život v luxusu začnou narušovat znepokojivé a nebezpečné vize miliardářových obětí. Rychle se ukáže, že dědictví není požehnáním, ale strašlivou kletbou, která ohrožuje Rickovy blízké, jeho vlastní život a dokonce jeho samotnou duši.

V hlavních rolích vystupují Carter Shimp (The Holdovers), Elizabeth Laidlaw (Good Guy with a Gun) a Marcelo Wright (Chicago P.D). Režíroval Justin Denton, který dosud dělal hlavně nejrůznější zážitkové eventy pro virtuální realitu. Scénář napsali Adam Davis a Will Corona Pilgrim, kteří dosud dělali hlavně krátké filmy, případně pracovali na nejrůznějších pozicích v Marvelu. V galerii najdete první obrázky.

Foto: Bleiberg Entertainment

Zdroj: Deadline

Galerie: 3

Curse of the Sin Eater: Mladík sní boháče, aby získal jeho miliardy | Fandíme filmu Curse of the Sin Eater: Mladík sní boháče, aby získal jeho miliardy | Fandíme filmu Curse of the Sin Eater: Mladík sní boháče, aby získal jeho miliardy | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest