Godzilla: Minus One - Pořádný trailer představuje dílo zkázy

Godzilla: Minus One -  Pořádný trailer představuje dílo zkázy | Fandíme filmu
Toho
Zobrazit další 4 obrázky
Japonci možná oproti Američanům míň investují do efektů, ale zoufalství z hrůzné destrukce vykreslují skvěle.

Po kratším teaseru byl zveřejněný také plnohodnotný trailer pro chystaný snímek Godzilla: Minus One. A je třeba říct, že chudáci Japonci v něm dostávají pořádně na frak. Ne, že by v amerických verzích Godzilly chyběla destrukce, to v žádném případě. Z téhle upoutávky nicméně tak nějak víc odpadává čiré zoufalství, kterému jsou obyvatelé ostrovního království vystaveni. Horko těžko se začínají vypořádávat s následky války, a pak najednou tohle. Z jaderného prachu Hirošimy se zvedá monstrum, které ničí vše, co mu stojí v cestě. Bude to zatraceně bolet. Všechny.

Děj filmu Godzilla: Minus One (Godzilla: Minus jedna) je zasazen do období po druhé světové válce, kdy je Japonsko na dně. Ve fiktivním světě chystaného snímku se země nevzchopila, ale padla ještě hlouběji – z nuly zamířila na minus jedna. Z jaderného spadu Nagasaki a Hirošimy povstává obří ještěr, Godzilla. Monstrum zaútočí pouhé týdny po skončení války a už tak zbídačenou zemi srazí ještě víc do kolen. Dokážou lidé zničení válkou přežít? Nebo se dokonce postavit na odpor? Snímek není navázaný na žádnou dosavadní kontinuitu, jde o zcela samostatný příběh s Godzillou.

Film natočil Takashi Yamazaki a japonská premiéra je stanovena na 3. listopadu 2023. Pak se film bude šířit dál do světa. Pusťte si trailer s anglickými titulky, koukněte dolů do galerie na fotky.

Podklady a foto: Toho

Galerie: 5

Godzilla: Minus One -  Pořádný trailer představuje dílo zkázy | Fandíme filmu Godzilla: Minus One -  Pořádný trailer představuje dílo zkázy | Fandíme filmu Godzilla: Minus One -  Pořádný trailer představuje dílo zkázy | Fandíme filmu Godzilla: Minus One -  Pořádný trailer představuje dílo zkázy | Fandíme filmu Godzilla: Minus One -  Pořádný trailer představuje dílo zkázy | Fandíme filmu

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest