The Marvels: Nová upoutávka představuje tři superhrdinky

The Marvels: Nová upoutávka představuje tři superhrdinky | Fandíme filmu
Marvel
Captain Marvel, Ms. Marvel a kapitánka Rambeau připomínají svou dosavadní Marvel historii.

The Marvels jsou jedním z letošních podzimních velkofilmů, které zatím neohlásily odložení své premiéry. Zatím tedy můžeme doufat, že film opravdu uvidíme. Teď na něj láká nová upoutávka, která se částečně ohlíží do minulosti a připomíná, co zatím zažily jednotlivé hrdinky – Captain Marvel (Brie Larson), Ms. Marvel (Iman Vellani) a kapitánka Rambeau (Teyonah Parris). Zbytek videa pak vyplňuje ukázka toho, jaké společné dobrodružství na dámy čeká. Na první pohled to vypadá, že vzájemná kooperace a prohazování míst v prostoru budou velká zábava.

Carol Danvers, známá také jako Captain Marvel, získala zpátky svou identitu, kterou jí vzali kreejští tyrani, a pomstila se Nejvyšší inteligenci. Když ji povinnosti zavedou k anonymní červí díře spojované s kreejským revolucionářem, padá na ni kvůli nečekaným okolnostem tíha celého destabilizovaného vesmíru. Její schopnosti ji propojí s Kamalou Khan, alias Ms. Marvel, a její vzdálenou „neteří“, kapitánkou Monicou Rambeau, z níž se mezitím stala astronautka organizace S.A.B.E.R. Nesourodá trojice musí spojit síly a naučit se kooperovat, aby mohly společně zachránit vesmír.

V hlavních rolích vystupují Brie Larson, Iman Vellani a Teyonah Parris. Ty nově doplňují Zawe Ashton a Park Seo-Joon. Vrací se také Samuel L. Jackson. Režíruje Nia DaCosta, na scénáři se podíleli Megan McDonnell, Elissa Karasik a Zeb Wells. Datum české premiéry je stanoveno na 9. listopadu 2023.

Podklady a foto: Marvel Studios

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest